رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
  • الخميس ۴ جماد أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 9 December

همزمان با آغاز سی و هشتمین جشنواره فیلم‌ کوتاه تهران، فروش بلیت تماشای آنلاین در سامانه‌های هاشور، ودیو و تیوال از سه شنبه ۲۷ مهر از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود. به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، علاقه‌مندان به تماشای فیلم‌های حاضر در بخش مسابقه ملی و بین‌الملل این […]

همزمان با آغاز سی و هشتمین جشنواره فیلم‌ کوتاه تهران، فروش بلیت تماشای آنلاین در سامانه‌های هاشور، ودیو و تیوال از سه شنبه ۲۷ مهر از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود.

به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، علاقه‌مندان به تماشای فیلم‌های حاضر در بخش مسابقه ملی و بین‌الملل این رویداد می‌توانند با خرید بلیت هر فیلم به مبلغ ۵۰۰۰ تومان در سامانه‌های هاشور، ودیو و تیوال با این رویداد همراهی کنند.

همچنین کسانی که به تهیه بلیت بسته کامل آثار سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اقدام کنند، از تخفیف ۵۰ درصدی این رویداد با هزینه بلیت هر فیلم به مبلغ ۲۵۰۰ تومان برخوردار می‌شوند. گفتنی است مخاطبان جشنواره از زمان تهیه بلیت تا ۱۲ ساعت بعد از آن فرصت دارند فیلم‌ منتخب خود را تماشا کنند. ضمن این که دسترسی آنلاین به فیلم‌های نمایش داده شده در روزهای گذشته نیز طی ایام برگزاری جشنواره فراهم خواهد بود.

به منظور حمایت از سینماگران صد درصد عواید بلیت فروشی در سامانه‌های آنلاین میزبان جشنواره، به صاحبان آثار تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار