رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۶ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 2 December

تصویربرداری سریال طنز تلویزیونی «پلاک۱۳» به کارگردانی آرش معیریان ادامه دارد. به نقل از روابط عمومی پروژه، با نهایی شدن ترکیب بازیگران، تصویربرداری سریال تلویزیونی «پلاک۱۳» به کارگردانی آرش معیریان و تهیه‌کنندگی سلیم ثنائی ادامه دارد. سریال تلویزیونی «پلاک ۱۳» که مضمونی طنز و خانوادگی دارد، با حضور بازیگرانی نظیر علی صادقی، شهره سلطانی، امیرحسین […]

تصویربرداری سریال طنز تلویزیونی «پلاک۱۳» به کارگردانی آرش معیریان ادامه دارد.

به نقل از روابط عمومی پروژه، با نهایی شدن ترکیب بازیگران، تصویربرداری سریال تلویزیونی «پلاک۱۳» به کارگردانی آرش معیریان و تهیه‌کنندگی سلیم ثنائی ادامه دارد.

سریال تلویزیونی «پلاک ۱۳» که مضمونی طنز و خانوادگی دارد، با حضور بازیگرانی نظیر علی صادقی، شهره سلطانی، امیرحسین صدیق، اردلان شجاع‌کاوه، نگار عابدی، حسین رفیعی، محمود جعفری، مهران ضیغمی، سامان دارابی، فرزانه سهیلی، ستاره حسینی و… جلوی دوربین رفته‌است.

نگارش این سریال را که محصول گروه اجتماعی شبکه سه سیما است امیر ابیلی به همراه محمدحسن رعیت پور، حامد آبکنار و مسعود غزنچایی بر عهده‌دارند و قرار است به‌زودی به‌صورت شبانه از شبکه سه سیما پخش شود.

گفتنی است شبکه سه سیما پیش‌ازاین نیز در سریال‌های طنز شبانه تجربیات موفقی مانند زیر آسمان شهر، شب‌های برره و… را داشته و حالا هم قرار است با سریال پلاک۱۳، تولید و پخش سریال کمدی شبانه را از سر گیرد.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار