رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۵ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 1 December

برنامه «پل مدیریت» مجله‌ای گفتگو محور رادیو تهران است که با دعوت از مسئولان شهری استان تهران پاسخگوی مشکلات و دغدغه های شهروندی می‌شود. به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، برنامه جدید رادیو تهران با عنوان «پل مدیریت» برنامه مجله ای و گفتگومحور است که با دعوت از مسئولان شهری استان تهران پاسخگوی مشکلات و دغدغه های […]

برنامه «پل مدیریت» مجله‌ای گفتگو محور رادیو تهران است که با دعوت از مسئولان شهری استان تهران پاسخگوی مشکلات و دغدغه های شهروندی می‌شود.

به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، برنامه جدید رادیو تهران با عنوان «پل مدیریت» برنامه مجله ای و گفتگومحور است که با دعوت از مسئولان شهری استان تهران پاسخگوی مشکلات و دغدغه های شهروندی است.

اکبر محمدی خانی سردبیر برنامه «پل مدیریت» ضمن اعلام این خبر گفت: ساکنان شهرستان های استان تهران و شهر تهران مخاطبان کانونی رادیو تهران هستند که هر روز با ادارت و دایره های سازمانی مواجه هستند و مسایلی دارند که برای حل آن ها ناگزیر به مواجهه با مسئولان شان می شوند؛ «پل مدیریت» فرصتی برای مدیران و مردم است تا دور یک میز کنار هم بنشینند و مسایل شان را طرح و حل و فصل کنند.

وی خاطرنشان کرد: چند سالی است که بنا به اقتضائات مدیریتی، مدیران از اتاق های خود اداره کننده مردمی هستند که با آن ها دچار گسست ارتباطی شده و گاه از هم درک درستی ندارند، همانطور که شهروندان نیز از مسایل، حوزه اختیارات و تکالیف مدیران آگاهی کاملی ندارند. این انتظار متقابل از هم سبب کنش متقابل معیوبی شده است که زیبندگی ندارد.

خانی افزود: شبکه رادیویی تهران درصدد است به کارکرد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی خود عمل کند و پل ارتباطی بین شهروندان و مدیران استان تهران باشد. برنامه جدید« پل مدیریت» به مسئولیت گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ تا ۱۵:۵۵ از موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

این سردبیر با اشاره به اهداف اصلی برنامه جدید پل مدیریت بیان کرد: ایجاد و بهبود ارتباط بین شهروندان و مدیران استانی، درک متقابل مدیران و مردم از شرایط موجود کشور، تمایل به مشارکت در فعالیت‌های شهروندی و اعتماد به نهادهای اداره کننده شهر نزد مخاطبان از جمله اهدافی است که در برنامه «پل مدیریت» دنبال می شود. ما در این برنامه تلاش می کنیم تا دسترسی مردم شهرستان های استان تهران به مدیران شهری برای طرح مسایل و دغدغه های شهروندی شان تسهیل یابد.

وی با اشاره به برخی از موضوع های این برنامه عنوان کرد: بسترسازی برای مدیران شهری در درک درست مسایل شهروندان و لحاظ کردن آن در تصمیمات اداری یکی از رویکردهای برنامه «پل مدیریت» است که با موضوعاتی همچون وحدت و هویت ملی، کاخ نشینی و کوخ نشینی، سبک زندگی غربی، فردگرایی، خشونت و هیجان کاذب، افسردگی و انزوا، تقلیل روابط خانوادگی، اعتیاد و اینترنت، کتاب فیلم، موسیقی و… دنبال می شود.

خانی ادامه داد: عدالت خواهی، صداقت، انصاف، خوش رویی، وفای به قول، رعایت حق الناس، اخلاص، مدارا ، احترام، مهاجرت، فرزندآوری، ازدواج آسان و تحولات جمعیتی و… از دیگر موضوعاتی که در این برنامه به آن ها پرداخته خواهد شد.

این سردبیر در پایان گفت: در بخشی از برنامه با عنوان «میز خدمت» حوزه وظایف اداره در قبال شهروندان تشریح می شود و در آیتم «مقام مسئول» بالاترین مقام مسئول در ارتباط با موضوع برنامه در استودیو رادیو تهران حضور می یابد. مانند امروز؛ خلیل محبت خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران دعوت برنامه«پل مدیریت» از رادیو تهران را پذیرفته تا پاسخگوی سوالات مردم در خصوص طرح جهش مسکن، مسکن مهر و مسکن اقدام ملی باشد. مخاطبانی که در حوزه مسکن و این طرح ها مشکل یا پرسشی دارند می توانند امروز چهارشنبه پنجم آبان از ساعت ۱۵ با ما در تماس باشند.

عوامل این برنامه عبارتند از تهیه کننده: حماد خزایی و محمد بخشایش، مجری: الهام شوقی و آوید بزرگی، هماهنگی: فاطمه نوری و محمدرضا پاکزادیان، گزارشگر: امیر وکیلیان.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار