رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۶ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 2 December

مرحله اول مسابقه بزرگ «دست فرمون» ، پس از گذشت ۱۵ شب و رقابت ۲۹ گروه امدادی به پایان رسید و پیست مسابقه خود را برای آغاز مرحله دوم آماده می‌کند. مرحله اول مسابقه بزرگ «دست فرمون» با اجرای کامران تفتی و تهیه‌کنندگی محمود محمودی، پس از گذشت ۱۵ شب و رقابت ۲۹ گروه امدادی […]

مرحله اول مسابقه بزرگ «دست فرمون» ، پس از گذشت ۱۵ شب و رقابت ۲۹ گروه امدادی به پایان رسید و پیست مسابقه خود را برای آغاز مرحله دوم آماده می‌کند.

مرحله اول مسابقه بزرگ «دست فرمون» با اجرای کامران تفتی و تهیه‌کنندگی محمود محمودی، پس از گذشت ۱۵ شب و رقابت ۲۹ گروه امدادی که از سراسر کشور برای حضور در این مسابقه به پیست «دست فرمون» آمده بودند، با حذف پنج گروه به پایان رسید و پیست مسابقه خود را برای آغاز مرحله دوم آماده می‌کند.

اما در این میان مربیان «باشگاه اتومبیلرانی دست فرمون» نیز با اتمام اردوهای ۱۰ روزه خود در چهار نقطه از کشور، از میان ۲۰ شاگرد آموزش دیده با ۱۵ شرکت کننده منتخب به تهران باز می‌گردند.

با پایان این اردوها، دوشنبه ۱۰ آبان ماه در شانزدهمین قسمت این مسابقه تنها شاهد آخرین قسمت از سری مستندهای «باشگاه اتومبیلرانی دست فرمون» خواهیم بود که در آن قرار است سرنوشت حضور شاگردان فرهاد مطلبی، محسن جعفری، شروین یگانه، یلدا مرادی و میترا فلاحی‌پور برای ادامه حضور در مسابقه مشخص شود.

ساخت این بخش از مسابقه بزرگ «دست فرمون» برعهده تیم مستندساز این برنامه به سرپرستی کامران سیف‌الله است.

بنابراین با توجه به شروع مراحل جدید مسابقه، از سه‌شنبه ۱۱ آبان ماه شاهد حضور گروه های امدادی و شرکت کنندگان «باشگاه اتومبیلرانی دست فرمون» با همراهی بهنام صفاریان طراح پیست و کارشناس اتومبیلرانی و محسن معصومی کارشناس موتورسواران هستیم.

مسابقه بزرگ «دست فرمون» از شنبه تا سه‌شنبه هر شب ساعت ۲۱ آنتن شبکه نسیم را در اختیار دارد.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار