رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۵ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 1 December

در برنامه «سریالیست» در ۱۳ آبان پدرام کریمی میزبان کارگردان و بازیگر سریال «افرا» است و سیدجواد هاشمی نیز پرونده سریال‌های دانش‌آموزی را در برنامه باز می‌کند. پژمان بازغی بازیگر و بهرنگ توفیقی کارگردان سریال «افرا» مهمانان اولین بخش از «سریالیست» هستند؛ سریالی که شهریور و مهر سال جاری از شبکه یک سیما روی آنتن […]

در برنامه «سریالیست» در ۱۳ آبان پدرام کریمی میزبان کارگردان و بازیگر سریال «افرا» است و سیدجواد هاشمی نیز پرونده سریال‌های دانش‌آموزی را در برنامه باز می‌کند.

پژمان بازغی بازیگر و بهرنگ توفیقی کارگردان سریال «افرا» مهمانان اولین بخش از «سریالیست» هستند؛ سریالی که شهریور و مهر سال جاری از شبکه یک سیما روی آنتن رفت.

در بخش نوستالژی علیرضا رئیسی به برنامه می‌آید و از خاطرات دوران کودکی و نوجوانی‌اش که با سریال‌هایی چون «دنیای شیرین» و «قطار ابدی» می‌گوید که در دهه هفتاد از شبکه‌های یک و سه پخش شدند.

اجرای بخش پرونده هفته را سیدجواد هاشمی بازیگر برعهده دارد و در هفته ملی نوجوان و روز دانش آموز در گفتگو با کریمی به سریال‌های دانش آموزی می‌پردازد.

«سریالیست» به تهیه‌کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که پنجشنبه‌ها ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک پخش می شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار