رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۶ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 2 December

«سایه‌های بی‌خورشید» مهرداد اسکویی در ماه نوامبر امسال در سه جشنواره در کشور فرانسه حضور پیدا می کند. فیلم «سایه‌های بی‌خورشید» مهرداد اسکویی در ماه نوامبر امسال راهی سه جشنواره فیلم در کشور فرانسه می شود. این فیلم مستند که پخش کننده اش آن را برای ارائه به اسکار ۲۰۲۲ آماده می کند، قرار است […]

«سایه‌های بی‌خورشید» مهرداد اسکویی در ماه نوامبر امسال در سه جشنواره در کشور فرانسه حضور پیدا می کند.

فیلم «سایه‌های بی‌خورشید» مهرداد اسکویی در ماه نوامبر امسال راهی سه جشنواره فیلم در کشور فرانسه می شود.

این فیلم مستند که پخش کننده اش آن را برای ارائه به اسکار ۲۰۲۲ آماده می کند، قرار است در ماه نوامبر در فستیوال های «تصاویر جدید ایرانی ویتره»، «جشنواره فیلم های انسانشناسی ژان روش» و «Enfance Dans Le monde » هر سه در کشور فرانسه به نمایش در بیاید. ضمنا فیلم «رویاهای دم صبح» دیگر ساخته اسکویی نیز در جشنواره «انسانشناسی ژان روش» به همراه «سایه‌های بی‌خورشید» به نمایش در می آید.

«سایه‌های بی‌خورشید» اسکویی در ۱۲ ژانویه سال آینده در سینماهای فرانسه اکران می شود.

فیلم مستند «سایه های بی خورشید» مهرداد اسکویی محصول ۲۰۱۹ پیش از این جوایز متعددی را در جشنواره های دنیا به دست آورده که جایزه بهترین کارگردانی در جشنواره پراعتبار ایدفا کشور هلند از جمله این جوایز است.

پخش بین المللی «سایه های بی خورشید» را نسرین میرشب از کمپانی «دریم لب فیلمز» برعهده دارد.

همانگونه که اشاره شد، کمپانی «سینما گیلد» در نیویورک نیز که پخش کننده‌ فیلم‌های اسکویی در آمریکای شمالی است، قرار است فیلم «سایه های بی خورشید» را برای حضور در بخش فیلم های مستند بلند اسکار ۲۰۲۲ ارائه کند. این فیلم پیش از این در آمریکای شمالی به نمایش در آمده است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار