رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
  • السبت ۲۱ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 27 November

یک تهیه‌کننده سینما از ساخت سریال نمایش خانگی «بلوند» به سفارش نیروی انتظامی خبر داد. جلیل شعبانی تهیه‌کننده سینما درباره فعالیت های جدید خود گفت: قرار است به زودی یک مینی‌سریال با نام «بلوند» را تهیه کنم. این مجموعه ۱۰ قسمت دارد که با حمایت یکی از پلتفرم‌ها تولید می‌شود. او افزود: سفارش‌دهنده این سریال نیروی […]

یک تهیه‌کننده سینما از ساخت سریال نمایش خانگی «بلوند» به سفارش نیروی انتظامی خبر داد.

جلیل شعبانی تهیه‌کننده سینما درباره فعالیت های جدید خود گفت: قرار است به زودی یک مینی‌سریال با نام «بلوند» را تهیه کنم. این مجموعه ۱۰ قسمت دارد که با حمایت یکی از پلتفرم‌ها تولید می‌شود.

او افزود: سفارش‌دهنده این سریال نیروی انتظامی است و در آن داستان یکی از نیروهای زحمتکش این ارگان روایت می‌شود.

این تهیه‌کننده با اشاره به زمان‌بندی تولید پروژه توضیح داد: پیش‌تولید سریال «بلوند» در سال جاری و تصویربرداری آن از ابتدای سال ۱۴۰۱ شروع می‌شود.

به گفته وی، این مجموعه در تهران و شمال جلوی دوربین خواهد رفت.

این تهیه‌کننده با اعلام اینکه با کارگردان مذاکراتی صورت گرفته است، اما تا قطعی نشده باشد نام وی اعلام نمی شود، توضیح داد: این مینی‌سریال قرار است یکی از تولیدات اکشن شبکه نمایش خانگی باشد و درباره بازیگران سریال تلاش داریم از تمام ظرفیت‌های موجود برای تولید یک اثر ماندگار بهره ببریم.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «منصور» در پایان درباره این فیلم نیز گفت: به نظر من تولید فیلم‌هایی درباره قهرمانان جنگ جزو الزامات سینمای ایران است، زیرا شهدا و رزمندگان جان‌فشانی کردند تا ما امروز راحت باشیم. سینما نیز رسالت دارد این ارزش‌ها را به تصویر بکشد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار