رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۶ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 2 December

رابی رایان فیلمبردار ایرلندی فیلم «بیا بیا» برنده جایزه قورباغه طلایی بهترین فیلمبرداری جشنواره «کمرایمیج» شد. به نقل از ورایتی، جوایز جشنواره «کمرایمیج» شب گذشته ۲۰ نوامبر اهدا شد. در این دوره از جوایز، رابی رایان برای فیلمبرداری فیلم «بیا بیا» به کارگردانی مایک میلز با بازی واکین فینیکس در نقش اصلی برنده جایزه قورباغه طلایی سال […]

رابی رایان فیلمبردار ایرلندی فیلم «بیا بیا» برنده جایزه قورباغه طلایی بهترین فیلمبرداری جشنواره «کمرایمیج» شد.

به نقل از ورایتی، جوایز جشنواره «کمرایمیج» شب گذشته ۲۰ نوامبر اهدا شد.

در این دوره از جوایز، رابی رایان برای فیلمبرداری فیلم «بیا بیا» به کارگردانی مایک میلز با بازی واکین فینیکس در نقش اصلی برنده جایزه قورباغه طلایی سال ۲۰۲۱ شد. این فیلم داستان یک خبرنگار رادیویی است که به همراه خواهرزاده اش به شهرهای مختلف آمریکا سفر می کند. فیلمبرداری این فیلم به صورت سیاه و سفید انجام شده است.

رابی رایان از سوی هیات داوران برای نگاه دقیق و متواضعانه اش وثبت تصاویری که روح آدمی را لمس می کند، تحسین و تجلیل شد. رایان که برای فیلمبرداری فیلم جدیدش در مجارستان به سر می برد با ارسال یک پیام ویدیویی از فیلم «بیا بیا» به عنوان یک فیلم کوچک یاد کرد که عواملش پیش از دوره کرونا مثل گروه بازیگران سیرک به دور و اطراف سفر می کردند.

فیلمبرداری برونو دلبونل در جدیدترین کار جوئل کوئن با عنوان «تراژدی مکبث» نیز جایزه قورباغه نقره ای فستیوال را از آن خود کرد. جایزه قورباغه برنزی را نیز گریگ فریزر برای فیلمبرداری فیلم علمی تخیلی «تلماسه» ساخته دنی ویلنوو کسب کرد.

جایزه بهترین فیلمبرداری از نگاه تماشاگران نیز به فیلمبرداری رابی رایان در فیلم «بیا بیا» رسید.

در این دوره از فستیوال از جاست واکانو فیلمبردار ۸۷ ساله فیلم جنگی «زیردریایی» (۱۹۸۱) با اهدای جایزه افتخاری تجلیل شد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار