رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Friday 21 January

فرحناز شریفی به عنوان یکی از داوران بخش مسابقه فیلم های هلندی فستیوال فیلم آمستردام معرفی شد. فرحناز شریفی مستند ساز ایرانی به عنوان یکی از داوران بخش مسابقه فیلم‌های هلندی جشنواره مستند «ایدفا» در این دوره فعالیت خواهد کرد. سی و‌چهارمین دوره جشنواره فیلم های مستند آمستردام موسوم به «ایدفا» از روز ۱۷ نوامبر […]

فرحناز شریفی به عنوان یکی از داوران بخش مسابقه فیلم های هلندی فستیوال فیلم آمستردام معرفی شد.

فرحناز شریفی مستند ساز ایرانی به عنوان یکی از داوران بخش مسابقه فیلم‌های هلندی جشنواره مستند «ایدفا» در این دوره فعالیت خواهد کرد.

سی و‌چهارمین دوره جشنواره فیلم های مستند آمستردام موسوم به «ایدفا» از روز ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) کار خود را آغاز کرده است.

این جشنواره که چندین فیلم از سینمای ایران از جمله مستند کوتاه «من سعی میکنم فراموش نکنم» به کارگردانی پگاه آهنگرانی، «آب، باد، خاک، نان» ساخته مهدی زمان‌پور کیاسری، «چهره پرداز» ساخته جعفر نجفی و «مشق امشب» ساخته اشکان نجاتی و مهران نعمت الهی و«یک جغد، یک باغ و نویسنده» به کارگردانی سارا دولت آبادی در آن حضور دارد تا روز ۲۸ نوامبر (۷ آذر) ادامه خواهد داشت.

جشنواره جهانی فیلم مستند آمستردام با نام اختصاری «ایدفا» بزرگترین جشنواره فیلم مستند در سراسر جهان شناخته می شود که از سال ۱۹۸۸ به صورت سالانه در شهر آمستردام هلند برگزار می شود. این جشنواره محل نمایش آثار مستند قابل فهم، خلاقه و بدیع و آثاری که بینش های جدیدی به جامعه ارائه می دهند، است.

منبع: هنروتجربه

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار