رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۳ جماد أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 8 December

کوین اسپیسی در دعوای حقوقی با سازندگان سریال «خانه پوشالی» ۳۱ میلیون دلار ضرر کرد. به نقل از هالیوود ریپورتر، پس از دو سال درگیری قانونی پشت درهای بسته، یک قاضی در آمریکا کوین اسپیسی را به پرداخت نزدیک به ۳۱ میلیون دلار جریمه بابت سوء رفتار جنسی در پشت صحنه سریال سیاسی «خانه پوشالی» محکوم کرد. […]

کوین اسپیسی در دعوای حقوقی با سازندگان سریال «خانه پوشالی» ۳۱ میلیون دلار ضرر کرد.

به نقل از هالیوود ریپورتر، پس از دو سال درگیری قانونی پشت درهای بسته، یک قاضی در آمریکا کوین اسپیسی را به پرداخت نزدیک به ۳۱ میلیون دلار جریمه بابت سوء رفتار جنسی در پشت صحنه سریال سیاسی «خانه پوشالی» محکوم کرد.

کوین اسپیسی که نقش فرانک آندروود را در سریال «خانه پوشالی» ایفا می‌کرد به دنبال وارد شدن اتهامات جنسی از این سریال حذف شد. این اتهامات موجب شد تا تحقیقات درباره رفتارهای اسپیسی در پشت صحنه این سریال مورد بررسی قرار بگیرد و در نهایت قراردادهای بازیگری و تهیه کنندگی او نیز فسخ شد.

در این پرونده به ضررهایی که اسپیسی به این مجموعه زد از جمله بازنویسی فیلمنامه سریال و همینطور کوتاه کردن تعداد قسمت ها از ۱۳ قسمت به ۶ قسمت اشاره شده بود. البته بازیگر برنده دو جایزه اسکار نیز مدعی شده بود که حذف او از سوی نتفلیکس و MRC (رسانه رایتس کاپیتال) انجام شده و او مستحق دریافت پول نیز است که البته از سوی دادگاه رد شد.

استودیوی MRC نیز در بیانیه ای اعلام کرد: امنیت کارکنان مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار است و ما تلاش می کنیم تا همواره در این باره پاسخگو باشیم.

منبع:صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار