رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱
  • الإثنين ۴ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 28 November

مستند «شور شیرین» گردشگری نمک و نمک درمانی در استان سمنان را به مخاطبان اردو زبان شبکه سحر معرفی می کند.. به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی صدا و سیما، گردشگری نمک و نمک درمانی در استان سمنان در مستند «شور شیرین» به کارگردانی محمد جلیل اسکندرزاده به مخاطبان اردو زبان شبکه سحر معرفی می‌شود. مستند «شور شیرین» منابع نمک استان سمنان […]

مستند «شور شیرین» گردشگری نمک و نمک درمانی در استان سمنان را به مخاطبان اردو زبان شبکه سحر معرفی می کند..

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی صدا و سیما، گردشگری نمک و نمک درمانی در استان سمنان در مستند «شور شیرین» به کارگردانی محمد جلیل اسکندرزاده به مخاطبان اردو زبان شبکه سحر معرفی می‌شود.

مستند «شور شیرین» منابع نمک استان سمنان و کاربردهای آن به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری این منطقه را از طریق کانال اردوی شبکه سحر به مخاطبان نشان خواهد داد.

پیدایش نمک تا مرحله بهره برداری و موارد استفاده از آن و همچنین چگونگی سرمایه گذاری در بخش گردشگری و نمک درمانی در این اثر تشریح خواهد شد.

به نقل از کارگردان این مستند تمایل سرمایه گذاران ژاپنی برای فعالیت در این صنعت از انگیزه های اصلی تولید این اثر بوده و علاوه بر راه یابی به دوازدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت به عنوان یکی از آثار منتخب در بخش معدن و صنایع معدنی معرفی شده است.

مستند «شور شیرین» به کارگردانی محمد جلیل اسکندرزاده تولید سیمای استان سمنان با زبانگردانی محسن محسنی به زبان اردو ترجمه شده و سوم آذرماه ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه از آنتن کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار