رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 21 خبر


  • پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۶ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Thursday 20 January

مسابقه تلویزیونی «کارویا» دوشنبه‌ها و سه شنبه‌ها از شبکه یک سیما پخش می‌شود. به نقل از روابط عمومی صداوسیما، مسابقه تلویزیونی «کارویا» با هدف شناسایی و حمایت از مزیت‌های رقابتی دانش‌بنیان‌ها، از شبکه یک سیما روی آنتن می رود. «کارویا» با ارائه‌های کوتاه، درصدد است تا با شناساندن ایده‌ها و طرح‌هایی که به محصول یا خدمات رسیده‌اند، علاوه بر […]

مسابقه تلویزیونی «کارویا» دوشنبه‌ها و سه شنبه‌ها از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

به نقل از روابط عمومی صداوسیما، مسابقه تلویزیونی «کارویا» با هدف شناسایی و حمایت از مزیت‌های رقابتی دانش‌بنیان‌ها، از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

«کارویا» با ارائه‌های کوتاه، درصدد است تا با شناساندن ایده‌ها و طرح‌هایی که به محصول یا خدمات رسیده‌اند، علاوه بر حمایت مالی از آنها، فرصت سرمایه‌گذاری مردمی را نیز فراهم کند. در این مسابقه بیش از صد شرکت دانش‌بنیان و استارتاپ به رقابت با یکدیگر می‌پردازند تا طرح‌های برتر شناسایی و مورد حمایت قرار گیرند.

آشنایی بیشتر با ثمره محصولات و خدمات شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های موفق و مزیت‌های اقتصادی آنها، از مهمترین نکته‌های مورد توجه در این مسابقه تلویزیونی است.

تهیه‌کننده این مسابقه تلویزیونی احمد شفیعی است و علی ناظمی، مهدی محمدی، علی اصغر سعدآبادی، ویدا سینا و فاطمه جعفری، گروه داوران این مسابقه را تشکیل می دهند.

مسابقه تلویزیونی «کارویا» در تامین برنامه شبکه یک آماده پخش شده و محصول مشترکی از سازمان هنری رسانه‌ای اوج و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری است.

این مسابقه دوشنبه‌ها و سه شنبه‌ها، ساعت ۲۳ پخش می‌شود و قسمت اول آن ۱۵ آذر روی آنتن سبکه یک سیما می رود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار