رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Friday 21 January
  • چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
  • کد خبر : 84342
  • تئاتر
  • چاپ خبر : نمایش روغن کنجد به روی صحنه می‌آید

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «روغن کنجد»، با نویسندگی ایمان صدیق، کارگردانی آرمان شهبازی و تهیه کنندگی سعید چنگیزیان، از نخستین روز دی‌ماه در تماشاخانه سپند به روی صحنه می‌رود. بازیگران این نمایش ۶۵دقیقه‌ای عبارتند از؛ مهدی صناعتی(سعید چنگیزیان)، صبا گرگین پور، دلسا کریم زاده، امیر شاه علی، ابوالفضل […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «روغن کنجد»، با نویسندگی ایمان صدیق، کارگردانی آرمان شهبازی و تهیه کنندگی سعید چنگیزیان، از نخستین روز دی‌ماه در تماشاخانه سپند به روی صحنه می‌رود.
بازیگران این نمایش ۶۵دقیقه‌ای عبارتند از؛ مهدی صناعتی(سعید چنگیزیان)، صبا گرگین پور، دلسا کریم زاده، امیر شاه علی، ابوالفضل وزیری، سید عماد حسینی، پرسا مقدس و دیبا دهقانی. همچنین از عوامل این نمایش می‌توان به؛ «مجری طرح :هاتف کلاته»، «برنامه ریز: آیدین صمیمی»، «دستیار کارگردان :مارال عبدالحسین پور»، «مدیرصحنه: علی عباسی»، «دستیاران صحنه: فربد خیری و مریم راد»، «طراح نور: رضا خضرایی»، «طراح صحنه: آرین کشیش‌زاده»، «طراح لباس: ستاره دلاویز»، «طراح گریم: وحدت سرچونی»، «مدیر تبلیغات: امیر قالیچی»، «مشاور رسانه‌ی: امیر پارسائیان‌مهر»، :طراح پوستر و بروشور: حمید شیرزاد»، «ساخت تیزر :رامین علیزاده»، «عکاس :شهریار اکبریه»، «مدیر اجرایی :میثم اسداللهی» اشاره کرد.
خلاصه این نمایش که به قلم ایمان صدیق نوشته شده، بدین گونه است که، یک زوج فرهنگی با پدر پیر خود زندگی می کنند و با توجه به فشارهای صاحبخانه عجله‌ای برای تخلیه خانه ندارند. صاحبخانه در تلاش است تا ملک خود را به مستاجر جدید اجاره دهد و این پریشانی با رسیدن نقاش و کارگر او به اوج می رسد…
شایان ذکر است، پیش‌فروش نمایش «روغن کنجد» که از اول دیماه، ساعت ۲۱:۰۰ به روی صحنه می‌رود، از روز ۴شنبه، ۲۴آذرماه، ساعت ۱۲:۰۰ در سایت تیوال آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید بلیت این نمایش به سایت تیوال مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار