رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
  • الخميس ۲۰ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 18 August

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما، سریال «حکم رشد» پربیننده ترین سریال سیما در نیمه دوم خرداد ۱۴۰۱ بوده است. به نقل از روابط عمومی سازمان صداوسیما، نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما نشان می‌دهد از بین سریال‌های جدید پخش‌شده در نیمه دوم خرداد ۱۴۰۱، سریال «حکم رشد» از شبکه سه با ۲۴/۳ درصد پربیننده‌تر از سایر […]

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما، سریال «حکم رشد» پربیننده ترین سریال سیما در نیمه دوم خرداد ۱۴۰۱ بوده است.

به نقل از روابط عمومی سازمان صداوسیما، نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما نشان می‌دهد از بین سریال‌های جدید پخش‌شده در نیمه دوم خرداد ۱۴۰۱، سریال «حکم رشد» از شبکه سه با ۲۴/۳ درصد پربیننده‌تر از سایر سریال‌ها بوده است. بر اساس این نظرسنجی، این سریال رضایت ۷۴ درصدی بینندگان را در حد زیاد کسب کرده است.

در این ظرف زمانی سریال‌های «وضعیت زرد ۲» از شبکه دو با ۹/۵ درصد بیننده، «آقای قاضی» از شبکه دو با ۶/۳ درصد بیننده، «پلاک دو» از شبکه دو با ۶/۲ درصد بیننده و «دهیاری» از شبکه پنج با ۱/۵ درصد بیننده، در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

در این نظرسنجی، میزان بیننده سریال‌های تکراری سیما در نیمه دوم خرداد ۱۴۰۱ نیز بررسی شد. از میان سریال‌های تکراری سریال «ستایش ۲» از شبکه آی‌فیلم با ۲۲/۸ درصد مخاطب، پربیننده‌ترین سریال تکراری بوده است. همچنین ۸۶/۱ درصد بینندگان سریال «ستایش ۲» از این سریال در حد زیاد رضایت داشته‌اند.

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما، سریال «از سرنوشت ۴» نیز پربیننده‌ترین سریال سیما در نیمه اول خرداد ۱۴۰۱ بوده است. در همان ظرف زمانی، «حکم رشد» از شبکه سه با ۲۲/۳ درصد بیننده و کسب رضایت ۷۴/۵ درصدی آنان و «فرمانروای نقابدار» از شبکه پنج با ۷ درصد بیننده در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار