رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
  • الإثنين ۰ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 26 September

رونمایی ازدکور جدید به خانه برمی گردیم در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه ( س) برنامه به خانه بر می گردیم جمعه ۱۰ تیرماه مصادف با اول ذی الحجه سالروز ازدواج فرخنده حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) که به عنوان روز ازدواج نامگذاری شده است ویژه این مناسبت از ساعت […]

رونمایی ازدکور جدید به خانه برمی گردیم در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه ( س)
برنامه به خانه بر می گردیم جمعه ۱۰ تیرماه مصادف با اول ذی الحجه سالروز ازدواج فرخنده حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) که به عنوان روز ازدواج نامگذاری شده است ویژه این مناسبت از ساعت ۱۶:۲۰ تماشایی می شود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، ویژه برنامه عیدانه و شاد “به خانه بر می گردیم ” با رونمایی از دکور جدید، میزبان جشن عقد یک زوج جوان به همراه خانواده های آنها خواهد بود.
حجت الاسلام مهدی فاطمی پور معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ضمن قرائت خطبه عقد این زوج، درباره برگزاری مراسم های ازدواج آسان برای مخاطبان صحبت خواهد کرد. همچنین دکتر سعید عزیزی روانشناس برنامه نیز درباره بهبود روابط زوج ها مباحثی کاربردی را مطرح می نماید.
عیدانه “به خانه بر می گردیم” با بخش های مختلف استند آپ کمدی، حضور خوانندهای مطرح کشور، بخش های فرهنگی و هنری و… لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبان رقم خواهد زد.
میثم ماه انباری تهیه کننده این ویژه برنامه درباره دکور جدید”به خانه بر می گردیم” گفت: دکور جدید این برنامه شبیه یک خانه است که فضای استودیویی دور تا دور آن تقریبا ۲۰۰ متر مربع است. در این خانه فضاهای مختلفی از جمله آشپزخانه، اتاق کودک، فضای گفتگو و… طراحی شده است. بخش جدید این دکور طراحی اتاق کودک است که قرار است که در این اتاق شاهد حضور کودکان باشیم.
همچنین در دکور برنامه بخش عصرانه نیز به آن اضافه شده است که یک فضای مناسب برای گپ و گفتگو اهالی این خانه است.
برنامه عصرگاهی “به خانه برمی گردیم” کاری از گروه کودک و خانواده شبکه پنج سیماست که به تهیه کنندگی مشترک زهرا خردمند و میثم ماه انباری از شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت ۱۶:۲۰ تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار