رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
  • الإثنين ۱۰ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 8 August

فیلم کوتاه «دوچرخه» به نویسندگی و کارگردانی محمدصادق سیادت و تهیه‌کنندگی مونا جعفری‌سلیم به تدوین و صداگذاری رسید. فیلم کوتاه «دوچرخه» به نویسندگی و کارگردانی سیدمحمدصادق سیادت و تهیه کنندگی مونا جعفری‌سلیم در خردادماه سال جاری تولید و پس از آن وارد مرحله تدوین و صداگذاری برای شرکت در جشنواره‌های داخلی و خارجی شد. این فیلم در حوزه اجتماعی […]

فیلم کوتاه «دوچرخه» به نویسندگی و کارگردانی محمدصادق سیادت و تهیه‌کنندگی مونا جعفری‌سلیم به تدوین و صداگذاری رسید.

فیلم کوتاه «دوچرخه» به نویسندگی و کارگردانی سیدمحمدصادق سیادت و تهیه کنندگی مونا جعفری‌سلیم در خردادماه سال جاری تولید و پس از آن وارد مرحله تدوین و صداگذاری برای شرکت در جشنواره‌های داخلی و خارجی شد.

این فیلم در حوزه اجتماعی تولید شده و نقش فرزند در مسیر زندگی خانواده و همچنین تاثیر ناخودآگاه هر فرد بر دیگری را روایت می‌کند.

مریم جزینی، پیام صادق‌اوغلی، بهمن معززی و هانا رحمانی در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.

دیگر عوامل فیلم کوتاه «دوچرخه» از این قرار است: ملیکا متولی‌پور مجری طرح، محمد کرمی مشاور کارگردان، سیدرضا امیری نائینی مدیر تصویربرداری و تدوین، خشایار ترکمانی، فرزانه جدید مدیر تولید، مونا جعفری سلیم طراح لباس، زهرا جوانمرد دستیار کارگردان، کمیل جمالی گشتی منشی صحنه، محمدحسین الفت جانشین تولید و مدیر تدارکات، سیدمحمدصالح سیادت مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای، آیناز حسینی عکاس، محمد‌جواد یعقوبی طراح پوستر و مصطفی مصائبی پشتیبانی فنی.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار