رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
  • الأحد ۱۶ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 14 August

 به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیرخم، برنامه  “بیعت” با موضوع خوانش فرازهای خطبه غدیر با کلام چهره های تلویزیون، در این ایام معنوی و مبارک، از عید قربان تا غدیر از شبکه های سیما پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، در آستانه عیدسعید غدیرخم، برنامه  “بیعت” […]

 به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیرخم، برنامه  “بیعت” با موضوع خوانش فرازهای خطبه غدیر با کلام چهره های تلویزیون، در این ایام معنوی و مبارک، از عید قربان تا غدیر از شبکه های سیما پخش می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، در آستانه عیدسعید غدیرخم، برنامه  “بیعت” با موضوع خوانش فراز های خطبه غدیر با کلام چهره های تلویزیون، در این ایام معنوی و مبارک، از عید قربان تا غدیر از شبکه های سیما پخش می شود.

کار جمعی این چهره ها به نمایندگی از تمامی همکاران خود در تلویزیون و به نوعی ابراز ارادت به ساحت پیامبر اکرم(ص) و وصی ایشان حضرت علی(ع) است.

گفتنی است، خطبه غدیر توسط پیامبر اسلام(ص) در واقعه غدیر ایراد و در آن امام علی علیه السلام به عنوان جانشین پیامبر معرفی شد. این خطبه در ۱۸ ذی‌الحجه سال دهم هجری قمری، هنگام بازگشت پیامبر از حجه الوداع در غدیر خم بعد از نزول آیه تبلیغ ایراد شد.متقن ترین و مشهورترین حدیث پیامبر در بین مسلمانان این خطابه است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار