رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
  • الإثنين ۱۰ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 8 August

فصل جدید برنامه “شهرک رنگین کمان ۲” به تهیه کنندگی و کارگردانی مریم وطن پور دوشنبه ساعت ۱۴:۴۰ از قاب شبکه پنج سیما تقدیم نگاه کودکان و نوجوانان می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه در ۵۲ قسمت در ساختار نمایشی – ترکیبی با شخصیت های […]

فصل جدید برنامه “شهرک رنگین کمان ۲” به تهیه کنندگی و کارگردانی مریم وطن پور دوشنبه ساعت ۱۴:۴۰ از قاب شبکه پنج سیما تقدیم نگاه کودکان و نوجوانان می شود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه در ۵۲ قسمت در ساختار نمایشی – ترکیبی با شخصیت های واقعی و عروسکی برای گروه سنی کودک و نوجوان طراحی و تولید شده است.
“شهرک رنگین کمان ۲″ قصد دارد تا به مخاطبان برنامه یعنی کودکان و نوجوانان در قالب نمایش و طنز مهارتهای زندگی با محوریت زندگی شهروندی و تعاملات اجتماعی را آموزش دهد.
نکته مشترکی که در تمامی موضوعات برنامه مورد توجه قرار گرفته، «امید»، «زندگی شاد» و «مهارت حل تعارض» است.
فضای دکور” شهرک رنگین کمان ۲″ یک شهرک فانتزی و رنگارنگ است که اهالی آن، گاهی با مشکلاتی مواجه می شوند که آن را با همفکری حل می کنند. همچنین گاهی اهالی شهرک، با مهمانی هایی خارج از شهرک روبه رو می شوند که قصه های جدید را شکل می دهند. این مهمان ها شخصیتهای معروف با تخصص های مختلفی هستند که بیشتر بچه ها و بزرگترها آنها را می شناسند.
داوود منفرد، ساناز سماواتی، مهیار مجیب، امیر حسین انصافی، مجید علم بیگی، محمد حاجی بابایی، محبوبه اعرابی ،مریم وطن پور بازیگران و ترنم کاظمی بازیگر کودک این برنامه هستند.
” شهرک رنگین کمان ۲″ کاری از گروه کودک و خانواده شبکه پنج سیماست که روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هر هفته حوالی ساعت ۱۴:۴۰ تماشایی می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار