رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
  • الإثنين ۱۰ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 8 August

روز گذشته سه شنبه ۲۱ تیرماه دو فیلم «هناس» و «بدون قرار قبلی» به صورت ویژه و حمایتی اکران شدند که با استقبال مخاطبان در سینماهای سراسر کشور همراه شد به طوری که رکورد تعداد مخاطب سینما در سال جاری با حضور ۱۵۶ هزار ۷۵۷ نفر در یک روز شکسته شد. به گزارش سینماخانه و […]

روز گذشته سه شنبه ۲۱ تیرماه دو فیلم «هناس» و «بدون قرار قبلی» به صورت ویژه و حمایتی اکران شدند که با استقبال مخاطبان در سینماهای سراسر کشور همراه شد به طوری که رکورد تعداد مخاطب سینما در سال جاری با حضور ۱۵۶ هزار ۷۵۷ نفر در یک روز شکسته شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه سینماشهر با اشاره به استقبال خوب مردم از طرح حمایتی اکران گفت: در پی دستور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اکران رایگان دو فیلم «هناس» و «بدون قرار قبلی» به مناسبت روز حجاب و عفاف روز سه شنبه ۲۱ تیر به صورت رایگان برای مخاطبان به نمایش درآمدند.

وی ادامه داد: با هماهنگی مدیران محترم سالن‌های سینمایی مقرر شد ۴ سانس ما بین ساعت ۱۸ تا ۲۲ این دو فیلم به صورت رایگان به نمایش درآیند که با استقبال چشم گیر مخاطبان واقع شد به نحوی که در همان دقایق اولیه کلیه بلیطها رزرو شدند.

رئیس هیات مدیره موسسه سینما شهر افزود: دیروز  ۱۵۶ هزار  ۷۵۷ نفر به سالن های سینما رفتند که بیشترین تعداد حضور مخاطب در یک روز سال جاری در سینما بود.  اگر چه این اتفاق به دلیل حمایت ویژه رخ داد ولی نشان داد با تقویت ظرفیت های بالقوه همچنان بسیاری از مردم مشتاق حضور در سالن های سینما هستند، تقریبا نیمی از سانس‌های اکران در سالن‌های سینما مختص فیلم‌های «هناس» و «بدون قرار قبلی» بوده و در جریان اجرای این طرح ۳۰ هزار و ۱۹۳ نفر به تماشای فیلم «هناس» و ۱۶هزار و ۵۶۷ نفر به تماشای فیلم «بدون قر ار قبلی» نشستند. همانطور که گفته شد مبلغ ریالی توسط سازمان سینمایی به سینماداران و صاحبان آثار پرداخت می‌شود.

مدیرعامل موسسه سینماشهر بیان داشت: اجرای اینگونه حمایت ارگانی از آثار ارزشمند اسباب حضور مخاطب در سینما را مهیا نموده و در گام بعد آن به نفع سینماداران ، صاحبان آثار و هم‌چنین پخش کنندگان سینما خواهد بود.لذا از کلیه مدیران ارشد دستگاه ها و ارگان های اجرایی کشور درخواست کرد به منظور ایجاد اوقات فراقت سالم برای پرسنل و خانواده محترم دستگاههای خود و همچنین به چرخش در آمدن چرخه اقتصاد سینما این نوع بسته های حمایتی را در امور رفاهی خود بگنجانند‌.

شایان ذکر است موسسه سینما شهر وابسته به سازمان سینمایی کشور آمادگی انعقاد قرارداد برای اکران گروهی و خانوادگی برای کلیه آثار در کلیه سینماهای کشور با هماهنگی صاحبان آثار و سینماها را دارد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار