رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 27 خبر


  • یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
  • الأحد ۹ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 7 August

برنامه «ایران امروز» شنبه ۲۵ تیر ماه به موضوع شیوع جدید کرونا می پردازد. به گزارش شبکه رادیویی ایران، پس از گذر از پیک ششم کرونا در کشور و فروکش‌کردن تعداد مبتلایان و صفرشدن آمار مرگ‌ومیر برای چند روز، برخی گمان کردند که کرونا تمام‌شده و به‌زودی جشن پایان آن را خواهیم گرفت. اما در […]

برنامه «ایران امروز» شنبه ۲۵ تیر ماه به موضوع شیوع جدید کرونا می پردازد.

به گزارش شبکه رادیویی ایران، پس از گذر از پیک ششم کرونا در کشور و فروکش‌کردن تعداد مبتلایان و صفرشدن آمار مرگ‌ومیر برای چند روز، برخی گمان کردند که کرونا تمام‌شده و به‌زودی جشن پایان آن را خواهیم گرفت.
اما در نیمه نخست تیرماه ۱۴۰۱ مبتلایان در ایران افزایش یافت و رنگ‌بندی شهرها از آبی تغییر کرد.
عاطفه اقتداری تهیه کننده برنامه «ایران امروز» شنبه ها بیان کرد: آمار بستری‌ها و مراجعان سرپایی افزایش ناگهانی داشته است.
وی ادامه داد: با توجه به تاکید متخصصان بر تکمیل واکسیناسیون و تزریق دوز تقویت‌کننده برای افراد بالای ۱۸ سال و تزریق دوز یادآور واکسن کرونا برای افرادی که شش ماه از آخرین واکسیناسیون آن‌ها گذشته است، در برنامه «ایران امروز» شنبه میزبان محمدحسین سپهر فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا خواهیم شد و پیرامون پیک جدید کرونا و راه های پیشگیری آن گفت و گو خواهیم کرد.
گفتنی است «ایران امروز» شنبه ها به تهیه کنندگی عاطفه اقتداری و با اجرای امیرحسین راسخ ساعت ۱۱:۴۰ از رادیو ایران پخش می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار