رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
  • الإثنين ۱۰ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 8 August
شبنم‌ قلی‌خانی حامی حفاظت از آهوی ایرانی می‌شود

«نیم قرن حفاظت» در پارک ملی لار میزبان شبنم قلی‌خانی می‌شود

برنامه «نیم قرن حفاظت» با شعار «هر ایرانی، یک محیط بان» یکشنبه دوم مرداد میزبان شبنم قلی‌خانی بانوی بازیگر کشورمان خواهد بود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، در این برنامه با دعوت از چهره‌های هنری دغدغه‌مند در حوزه محیط زیست و پیشکسوتان و مسئولان این حوزه به پاسداشت پنجاه […]

برنامه «نیم قرن حفاظت» با شعار «هر ایرانی، یک محیط بان» یکشنبه دوم مرداد میزبان شبنم قلی‌خانی بانوی بازیگر کشورمان خواهد بود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، در این برنامه با دعوت از چهره‌های هنری دغدغه‌مند در حوزه محیط زیست و پیشکسوتان و مسئولان این حوزه به پاسداشت پنجاه سال حفاظت رسمی از محیط زیست ایران پرداخته می‌شود.
بر این اساس شبنم قلی‌خانی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر مهمان این قسمت از برنامه خواهد بود و پیرامون فعالیت‌های محیط زیستی با پرهام دیباج به گفت‌وگو خواهد پرداخت. در ادامه قلی‌خانی به عنوان سفیر محیط زیست حامی حفاظت از آهوی ایرانی خواهد شد.
در بخش دوم گفت‌وگو نیز سرهنگ جمشید محمدخانی فرمانده یگان حفاظت از محیط زیست کشور در برنامه حاضر شده و به گفت وگو با پرهام دیباج می‌‌پردازد.
گزارش‌هایی از تصاویر بکر حیات وحش، طبیعت ایران و آهوی ایرانی که توسط دیباج  تهیه شده و گفت‌وگو پیرامون این تصاویر از دیگر بخش‌های این برنامه است.
برنامه «نیم قرن حفاظت» کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه دو به تهیه‌کنندگی، کارگردانی و اجرای پرهام دیباج است که شنبه‌ها و یکشنبه‌ها ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.بازپخش این برنامه نیز یکشنبه و دوشنبه  ساعت ۳ بامداد خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار