رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 27 خبر


  • یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
  • الأحد ۹ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 7 August

فیلمبرداری فیلم کوتاه «شپش» ساخته پری‌سا شمس با بازی مریم سعادت و بهار نوحیان پایان یافت. به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلمبرداری فیلم کوتاه «شپش» به کارگردانی و نویسندگی پریسا شمس و تهیه‌کنندگی دانش شمسی در تهران به پایان رسید و روی میز تدوین قرار گرفت. در خلاصه داستان این فیلم که مریم سعادت […]

فیلمبرداری فیلم کوتاه «شپش» ساخته پری‌سا شمس با بازی مریم سعادت و بهار نوحیان پایان یافت.

به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلمبرداری فیلم کوتاه «شپش» به کارگردانی و نویسندگی پریسا شمس و تهیه‌کنندگی دانش شمسی در تهران به پایان رسید و روی میز تدوین قرار گرفت.

در خلاصه داستان این فیلم که مریم سعادت در آن با گریم و نقشی متفاوت ظاهر شده، آمده است: «تنها چند روز به زمان مهاجرتِ تنها دختر و نوه اعظم باقی مانده. با رفتن آن‌ها اعظم تنهاتر از همیشه می‌شود اما همه اینها برای او اهمیتی ندارد چون اعظم در این دنیا فقط به یک چیز وابسته است…»

عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از: نویسنده و کارگردان: پری‌سا شمس، تهیه کننده: دانش شمسی، مجری طرح: محسن والیانی، بازیگران: مریم سعادت، بهار نوحیان، بازیگر خردسال: آوین فرخی، مشاور کارگردان: روزبه سجادی حسینی، مدیر فیلم‌برداری: مرتضی خان‌محمد، طراح گریم: امید گل‌زاده، صدابردار: آرش برومند، تدوین: حامد حسینی و مشاور رسانه‌ای: مینا صمدی.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار