رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
  • الإثنين ۱۰ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 8 August

مستند تامینی “کمدین”، این هفته پنج شنبه۶ مردادماه ساعت ۲۲:۱۵ با پخش سکانس هایی جذاب و تماشایی، یه سراغ سه کله پوک سینمای کمدی می رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند تماشایی سکانس‌هایی از کمدی کلاسیک «سه‌کله‌پوک» را به کارگردانی برادران فارلی به مدت ۴۵ دقیقه […]

مستند تامینی “کمدین”، این هفته پنج شنبه۶ مردادماه ساعت ۲۲:۱۵ با پخش سکانس هایی جذاب و تماشایی، یه سراغ سه کله پوک سینمای کمدی می رود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند تماشایی سکانس‌هایی از کمدی کلاسیک «سه‌کله‌پوک» را به کارگردانی برادران فارلی به مدت ۴۵ دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می‌ کند.
بسیاری از طرفداران آثار کمدی چندین بار فیلم‌های این گروه را دیده اند، اما برخی واقعیت ها در پشت صحنه وجود دارد که کمتر کسی از آن‌ها مطلع است. تیم کاملا حرفه ای و دوست داشتنی سه کله پوک، یکی از قدرتمندترین ها در حوزه کمدی تاریخ سینما هستند که از هنرنمایی آنها چندین سال می گذرد، اما طرفداران سه کله پوک همچنان با رفتار‌های اشتباه و خنده دار این سه کمدین شاد می شوند و تبسمی روی لبهای آنها می نشیند.
بسیاری سه کله پوک را با فیلم‌های کوتاهشان بین سال‌های ۱۹۳۴ تا ۱۹۵۸ می‌شناسند اما آنها با مردی به نام تد هیلی و در تئاتر کار خود را آغاز کردند.
پنجشنبه ساعت۲۲:۱۵ بیننده سه کله پوک از شبکه پنج سیما باشید.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار