رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 22 خبر


  • چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
  • الأربعاء ۱۹ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Wednesday 17 August

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما، سریال«برف بی صدا می‌بارد؛(فصل دوم) » پربیننده ترین سریال سیما در نیمه دوم تیر سال ۱۴۰۱ بوده‌ است. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما نشان می‌دهد از بین سریال‌های جدید پخش‌ شده در نیمه دوم تیر […]

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما، سریال«برف بی صدا می‌بارد؛(فصل دوم) » پربیننده ترین سریال سیما در نیمه دوم تیر سال ۱۴۰۱ بوده‌ است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما نشان می‌دهد از بین سریال‌های جدید پخش‌ شده در نیمه دوم تیر سال ۱۴۰۱، سریال«برف بی صدا می‌بارد (فصل دوم) » از شبکه سه با۳۶/۱ درصد مخاطب، پر بیننده‌تر از سایر سریال‌ها بوده‌ است.

بر اساس این نظر سنجی این سریال رضایت۸۱/۷ درصدی بینندگان را در حد«زیاد» کسب کرده‌ است.
بر اساس این نظر سنجی در این مدت، سریال‌های «مستوران » از شبکه یک با۱۸/۵ درصد بیننده و کسب رضایت ۷۱/۴ درصدی آنان؛ «وضعیت زرد ۲» از شبکه دو با ۱۸ درصد بیننده و کسب رضایت ۶۱/۵ درصدی آنان، «آقای قاضی» از شبکه دو با ۱۶/۸ درصد بیننده و کسب رضایت ۸۰/۴ درصدی آنان و «داستان یک شهر» از شبکه پنج با ۱۰ درصد بیننده و کسب رضایت ۵۷/۴ درصدی آنان در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
در این نظرسنجی، میزان بیننده‌های سریال‌های تکراری سیما در نیمه دوم تیر ۱۴۰۱ نیز بررسی شد. از میان سریال‌های تکراری، سریال «مختارنامه» از شبکه آی فیلم با۱۴/۵  درصد مخاطب، پر بیننده‌ترین سریال تکراری بوده‌ است. همچنین۹۰/۹ درصد بینندگان سریال «مختارنامه» از این سریال در حد «زیاد» رضایت داشته‌اند.
بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات، سریال «مستوران» از شبکه یک سیما با۱۵/۴ درصد مخاطب، پربیننده‌ترین سریال سیما در نیمه اول تیر ماه ۱۴۰۱ بوده‌ است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار