رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
  • الأحد ۶ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 2 October

سرچ‌لایت پیکچرز پوستر رسمی جدیدترین فیلم مارتین مک دونا را منتشر کرد. به نقل از ددلاین، سرچ‌لایت پیکچرز روز گذشته ۴ آگوست پوستر رسمی درام مربوط به جنگ داخلی ایرلند با بازی کالین فارل و برندن گلیسون به کارگردانی مارتین مک دونا را با عنوان «بنشی‌های اینی‌شرین» (The Banshees Inisherin) منتشر کرد. (بنشی نام اسطوره‌ای […]

سرچ‌لایت پیکچرز پوستر رسمی جدیدترین فیلم مارتین مک دونا را منتشر کرد.

به نقل از ددلاین، سرچ‌لایت پیکچرز روز گذشته ۴ آگوست پوستر رسمی درام مربوط به جنگ داخلی ایرلند با بازی کالین فارل و برندن گلیسون به کارگردانی مارتین مک دونا را با عنوان «بنشی‌های اینی‌شرین» (The Banshees Inisherin) منتشر کرد. (بنشی نام اسطوره‌ای ایرلندی است. این اسطوره، روح زنی است که از دنیای دیگر پیام می‌آورد و طالع مرگ است.)

این فیلم که همکاری مجدد کالین فارل، برندن گلیسون و مارتین مک دونا بعد از فیلم «در بروژ» است به عنوان اولین فیلم بلند مک دونای برنده جایزه اسکار است که در زادگاهش ایرلند تولید شده است.

قصه فیلم «بنشی‌های اینی‌شرین» در جزیره خیالی اینی‌شرین و حول دو کاراکتر دوست قدیمی به نام های پادرایک (فارل) و کُلم (گلیسون) می گذرد که در این بین کُلم به صورت غیرمنتظره به دوستی خود با پادرایک پایان می دهد.

«بنشی‌های اینی‌شرین» در جشنواره ونیز امسال رونمایی می شود و روز ۲۱ اکتبر نیز راهی سینماها خواهد شد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار