رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July

تاریخ اکران فیلم «جوکر ۲» که از آن به عنوان یک پروژه موزیکال یاد می شود، مشخص شد. به نقل از ورایتی، «جوکر: Folie à Deux» در سال ۲۰۲۴ به سینماها می رود. این خبر را کمپانی برادران وارنر روز گذشته ۳ آگوست اعلام کرد. بنا به اعلام کمپانی برادران وارنر، دنباله ای دشمن بتمن با بازی واکین فینیکس در […]

تاریخ اکران فیلم «جوکر ۲» که از آن به عنوان یک پروژه موزیکال یاد می شود، مشخص شد.

به نقل از ورایتی، «جوکر: Folie à Deux» در سال ۲۰۲۴ به سینماها می رود. این خبر را کمپانی برادران وارنر روز گذشته ۳ آگوست اعلام کرد.

بنا به اعلام کمپانی برادران وارنر، دنباله ای دشمن بتمن با بازی واکین فینیکس در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۲۴ به سینماهای جهان می آید. این تاریخ دقیقا ۵ سال بعد از اکران نسخه اول این فیلم است.

دنباله «جوکر» قرار است یک فیلم موزیکال باشد و انتظار نمی رود کسی غیر از لیدی گاگا نقش هارلی کوین، همدست دلقک تبهکار سینما را بازی کند.

«جوکر» در سال ۲۰۱۹ به عنوان یک فیلم مستقل ساخته شد با این حال بعد از اینکه بیش از یک میلیارد دلار در سطح جهان درآمد کسب کرد و پیروز جوایز اسکار شد، ساخت دنباله برای آن در نظر گرفته شد.

به طور طبیعی واکین فینیکس برای ایفای مجدد نقش جوکر در نظر گرفته شده است و او دستمزد ۲۰ میلیون دلاری برای این پروژه دریافت خواهد کرد.

کمپانی وارنر روز گذشته به دنبال انتشار خبر بایگانی فیلم ۹۰ میلیون دلاری «بت‌گرل»، در تلاش برای خارج کردن موضوع فیلم «بت‌گرل» از صدر خبرها، تاریخ انتشار «جوکر» را اعلام کرد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار