رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
  • الأربعاء ۲ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Wednesday 28 September

فیلم سینمایی مستقل «دوربرگردان» به نویسندگی و کارگردانی عارفه عنایتی و تهیه‌کنندگی شهاب حسینی از اول شهریورماه اکران می‌شود. به نقل از روابط‌عمومی فیلم، فیلم سینمایی «دوربرگردان» به نویسندگی و کارگردانی عارفه عنایتی، سرمایه‌گذاری سارا احمدی و ندای هفت شهاب آسمان و تهیه‌کنندگی شهاب حسینی از اول شهریور ماه ۱۴۰۱ در سه پلتفرم تیوال، هاشور و وُدیو به صورت آنلاین اکران می‌شود. شهرام ابراهیمی، غزاله نظر، باران زمانی‌ و آیلین […]

فیلم سینمایی مستقل «دوربرگردان» به نویسندگی و کارگردانی عارفه عنایتی و تهیه‌کنندگی شهاب حسینی از اول شهریورماه اکران می‌شود.

به نقل از روابط‌عمومی فیلم، فیلم سینمایی «دوربرگردان» به نویسندگی و کارگردانی عارفه عنایتی، سرمایه‌گذاری سارا احمدی و ندای هفت شهاب آسمان و تهیه‌کنندگی شهاب حسینی از اول شهریور ماه ۱۴۰۱ در سه پلتفرم تیوال، هاشور و وُدیو به صورت آنلاین اکران می‌شود. شهرام ابراهیمی، غزاله نظر، باران زمانی‌ و آیلین شهبازی بازیگران این فیلم هستند.

در خلاصه این فیلم آمده است: شش ماه است که مشکلات رابطه‌ آرش و نفیسه، زوجی که سابقه‌ روزهای زندگی مشترکشان به ده سال می‌رسد، پیچیده‌تر و زندگی آن دو به سبب سکوت و قهر نفیسه سردتر شده است. آن دو درحالی که قرار بر طلاق توافقی دارند به پیشنهاد نفیسه به هند سفر می‌کنند. این سفر به منظور آخرین فرصت برای بهبود رابطه انجام می‌شود. اما در هند هیچ‌ چیز آنطور که نفیسه تصور می‌کرد پیش نمی‌رود. درنهایت آن دو با هم تصمیم می‌گیرند که آرش به محض بازگشت از سفر وسایلش را جمع کند و به خانه‌ی مادرش برود و در روزی که از قبل مقرر شده هردو برای طلاق به دادگاه مراجعه کنند اما در روز بازگشت از سفر…

از عوامل فیلم «دوربرگردان» می‌توان به محمد شهبازی (مدیر‌تولید)، سید مهدی حسینی (جانشین تولید)، پرنوش خواجه‌ای (دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز)، محمد نامدار (مدیر فیلمبرداری)، امین اسحاقیان (فیلمبردار)، هادی معنوی (مدیر صدابرداری)، شهاب حسینی و شهرام ابراهیمی (تدوین)، سید مهدی حسینی (موسیقی)، حسین قورچیان (صداگذاری)، عباس یوسف‌شاهی (اصلاح رنگ و نور)، مرسده رضایی (طراح گریم)، عارفه عنایتی (طراح لباس)، ساناز فراهانی (منشی صحنه)، امین سجادی (عکاس)، سعید لشگری (مدیرتولید) و آوا فیاض (مدیر روابط‌عمومی) اشاره کرد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار