رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
  • الأربعاء ۲ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Wednesday 28 September

نشریه ایندی وایر از نقش آفرینی همایون ارشادی در «طعم گیلاس» به عنوان یکی از ۲۵ بازی برتر تاریخ سینما یاد کرد. نشریه ایندی وایر روز گذشته ۱۷ آگوست فهرست ۲۵ نقش آفرینی برتر دهه ۹۰ میلادی را در حالی منتشر کرد که در آن نام همایون ارشادی بازیگر ایرانی در نقش آقای بدیعی در […]

نشریه ایندی وایر از نقش آفرینی همایون ارشادی در «طعم گیلاس» به عنوان یکی از ۲۵ بازی برتر تاریخ سینما یاد کرد.

نشریه ایندی وایر روز گذشته ۱۷ آگوست فهرست ۲۵ نقش آفرینی برتر دهه ۹۰ میلادی را در حالی منتشر کرد که در آن نام همایون ارشادی بازیگر ایرانی در نقش آقای بدیعی در فیلم «طعم گیلاس» دیده می شود.

نام او در کنار نقش آفرینی ستاره هایی چون دنزل واشینگتن در فیلم «مالکوم ایکس»، ری لیوتا بازیگر تازه درگذشته سینما در فیلم «رفقای خوب»، ژولیت بینوش در فیلم «آبی» کیشلوفسکی، هالی هانتر در فیلم «پیانو»، تام کروز در «جری مگ گوایر»، میشل پیکولی در «مزاحم زیبا»، جیم کری در «نمایش ترومن»، بیلی زین در «تایتانیک» و جف بریجز در «لبوفسکی بزرگ» به چشم می خورد.

نشریه ایندی وایر روز ۱۵ آگوست (سه روز پیش) نیز فهرستی از بهترین فیلم های دهه ۹۰ میلادی منتشر کرد که در آن فهرست رتبه اول به فیلم «چشمان کاملا بسته» کوبریک و رتبه دوم به «کلوزآپ» عباس کیارستمی اختصاص پیدا کرده بود. در فهرست ایندی وایر رتبه های سوم تا پنجم نیز به فیلم های «فهرست شیندلر» اسپیلبرگ، «کار خوب» کلر دنی و «رفقای خوب» اسکورسیزی رسیده بود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار