رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
  • الأحد ۶ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 2 October

نمایشگاه عکس «من حسینی‌ام» با استفاده از آثار ۱۲ عکاس انجمن سینمای جوانان ایران در نگارخانه جوان انجمن سینمای جوانان ایران از تاریخ ۱ تا ۹ شهریور ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. به‌گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، آژانس عکس انجمن سینمای جوانان ایران از تاریخ سه‌شنبه ۱ شهریور تا چهارشنبه […]

نمایشگاه عکس «من حسینی‌ام» با استفاده از آثار ۱۲ عکاس انجمن سینمای جوانان ایران در نگارخانه جوان انجمن سینمای جوانان ایران از تاریخ ۱ تا ۹ شهریور ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

به‌گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، آژانس عکس انجمن سینمای جوانان ایران از تاریخ سه‌شنبه ۱ شهریور تا چهارشنبه ۹ شهریور۱۴۰۱ نمایشگاه عکس «من حسینی‌ام» را با استفاده از مجموعه آثار ۱۲ عکاس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر مشگین‌شهر، در نگارخانه جوان انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌کند.
نمایشگاه عکس «من حسینی‌ام» اولین نمایشگاه جمعی آژانس عکس ایران به شمار می‌رود که به مناسبت ماه محرم و صفر و ایام سوگواری بر امام حسین (ع) ترتیب داده شده است. این نمایشگاه با استفاده از ۲۷ عکس در ابعاد ۵۰ در ۷۰ از مجموعه عکس‌های مهدی توحیدی، بهزاد جهانگیرزاده، آرمین حجازی، مهدی خانزاده، مهسا موسوی، مریم غایب، زینب صفری، سارا نوروزی، محدثه رضاوند، فاطمه اکبری، نرگس عطایی و فرزانه قنبری، روز سه‌شنبه ساعت ۱۰ صبح افتتاح خواهد شد.


گفتنی‌است، نخستین نمایشگاه عکس انجمن سینمای جوانان ایران به همت آژانس عکس ایران سوم خرداد ۱۴۰۱ با عنوان «روایت فتح» به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر و دومین نمایشگاه هم در تاریخ ۲۱ تیر با عنوان عکس حج به مناسبت برگزاری مناسک حج در نگارخانه جوان این مجموعه برگزار شده بود.
بازدید برای عموم مخاطبان از تاریخ ۱تا ۹ شهریور ۱۴۰۱ آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ به غیر از روزهای تعطیل برای بازدید این نمایشگاه به آدرس میدان ونک، خیابان گاندی، کوچه نوزدهم، پلاک ۲۰، طبقه اول مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار