رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
  • السبت ۵ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 1 October

در آخرین نشست شورای پروانه ساترا، محمدرضا شفیعی و حجت قاسم‌زاده اصل برای تولید سریال‌های «قمار باز» و «راه‌های فرعی» از ساترا مجوز گرفتند. به نقل از روابط عمومی ساترا، در آخرین جلسه شورای صدور مجوز تولید ساترا، چهار طرح ارسال شده به دبیرخانه شورا مورد بررسی قرار گرفتند و طرح‌های «قمار باز» به تهیه‌کنندگی […]

در آخرین نشست شورای پروانه ساترا، محمدرضا شفیعی و حجت قاسم‌زاده اصل برای تولید سریال‌های «قمار باز» و «راه‌های فرعی» از ساترا مجوز گرفتند.

به نقل از روابط عمومی ساترا، در آخرین جلسه شورای صدور مجوز تولید ساترا، چهار طرح ارسال شده به دبیرخانه شورا مورد بررسی قرار گرفتند و طرح‌های «قمار باز» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و «راه‌های فرعی» به کارگردانی حجت قاسم‌زاده اصل تایید شدند.

در ادامه جلسه، طرح «قهوه ترک» به نویسندگی محمدرضا رضایی‌راد و نغمه ثمینی و کارگردانی منیر قیدی که توسط رسانه «فیلم نت» ثبت شده بود، مورد بررسی اعضا قرار گرفت و مقرر شد دو نفر از اعضای شورا در نشست مشورتی با نویسنده و کارگردان، طرح سریال را ارزیابی کنند.

آخرین طرح بررسی شده در جلسه شورا، «بامداد خمار» به نویسندگی محمد داوودی و تهیه‌کنندگی حسن مصطفوی بود که مقرر شد جلسه کارشناسی با نویسنده و تهیه‌کننده برگزار و نتیجه جلسه مشورتی برای شورا ارسال شود.

شورای صدور مجوز تولید به عنوان یکی از شوراهای تخصصی ساترا، مسئول صدور مجوز تولید سریال‌ها و برنامه‌ها برای انتشار در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی است و اعضای حقیقی و حقوقی این شورا به صورت منظم هر هفته دو بار تشکیل جلسه می‌دهند و طرح‌های وصول شده به دبیرخانه را مورد بررسی و کارشناسی قرار می‌دهند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار