رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
  • السبت ۵ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 1 October

حجت الاسلام علی سرلک این هفته مهمان برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام» است که از شنبه تا چهارشنبه به روی آنتن شبکه دو می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مهمان‌های هفته هشتم برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام» که هر هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸روی آنتن شبکه دو می‌رود، به […]

حجت الاسلام علی سرلک این هفته مهمان برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام» است که از شنبه تا چهارشنبه به روی آنتن شبکه دو می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مهمان‌های هفته هشتم برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام» که هر هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸روی آنتن شبکه دو می‌رود، به ترتیب هادی مقدم دوست(نویسنده و کارگردان)، حجت الاسلام علی سرلک (کارشناس مذهبی)، عطیه شاپوری(پرستار)، حمیدرضا قادری(پزشک) خواهند بود.

فصل چهارم مجموعه تلویزیونی «اقیانوس آرام» به کارگردانی هادی نعمت اللهی و رضا محبی هر هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸ از روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۱:۳۰ پخش می‌شود.

«اقیانوس آرام» با محور قرار دادن نوجوان‌ها تلاش می‌کند به دغدغه‌های هویتی آن‌ها پاسخ دهد و با بازگو کردن تجربیات نوجوانی افراد موفق به انتقال تجربه کمک کند.

فصل چهارم «اقیانوس آرام» به تهیه‌کنندگی هادی نعمت الهی، محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که در ۵۲ قسمت تولید شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار