رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
  • السبت ۵ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 1 October
  • سه شنبه 8 شهریور 1401 - 12:36
  • کد خبر : 105235
  • تئاتر
  • چاپ خبر : «غرب غم زده» مهمان عمارت سیمرغ شد

نمایش «غرب غم زده» به نویسندگی مارتین مک دونا و کارگردانی امیرحسین علی پور از هشتم شهریور در عمارت سیمرغ روی صحنه می رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از مدیر رسانه و تبلیغات پروژه، نمایش «غرب غم زده» به نویسندگی مارتین مک دونا و کارگردانی امیرحسین علی پور از هشتم شهریور تا یکم […]

نمایش «غرب غم زده» به نویسندگی مارتین مک دونا و کارگردانی امیرحسین علی پور از هشتم شهریور در عمارت سیمرغ روی صحنه می رود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مدیر رسانه و تبلیغات پروژه، نمایش «غرب غم زده» به نویسندگی مارتین مک دونا و کارگردانی امیرحسین علی پور از هشتم شهریور تا یکم مهرماه ساعت ۱۸ در عمارت سیمرغ روی صحنه می رود.
در خلاصه داستان این اثر آمده است: «کُلمَن و وَلین دو برادری هستند که پس از مرگ پدرشان، با هم زندگی می‌کنند. آن‌ها هیچ سازگاری با هم ندارند و مدام در حال بحث و درگیری هستند. درگیری‌های آن‌ها گاهی خیلی جدی می‌شود و به تهدید با چاقو و اسلحه هم می‌رسد. پدر وِلش کشیش جوانی است که در همان دهکده زندگی می‌کند. او تلاش فراوانی می‌کند تا این دو برادر را به صلح و دوستی دعوت کند. اما با فاش شدن اسراری تکان‌دهنده درباره‌ آن‌ها و سایر اهالی دهکده، کشیش چاره‌ای نمی‌بیند جز این که تصمیمی جدی بگیرد، تصمیمی که عواقب چندان خوشایندی ندارد.»
یوسف محوی، محمد امین فرج خواه، رکسانا جعفری، سها پور مهدی به ترتیب حروف الفبا بازیگران این اثر نمایشی هستند.
از دیگر عوامل این اثر عبارتند از رایکا رمضانی و عادل عزیز نژاد (تهیه کنندگان)، عادل عزیز نژاد (دراماتورژ)، علی تاجیک نوروزی (دستیار کارگردان)، فرول ذوالفقاری ( طراح صحنه)، هدیه مرادی (طراح لباس)،
امیر حسین علیپور(طراح نور)، حمید رضا سرابی (طراح گریم)،
امین فرج خواه و صحرا ذوالفقاری (طراح پوستر، بروشور و گرافیک)،
نگار امیری (مدیر رسانه و تبلیغات)، علیرضا نیاکان (روابط عمومی)،
سعیده رضائیان، فهیمه علی بیگی (عکاسان)، سعید حیدری (ساخت تیزر)،
مرتضی عبدالحسینی، حسین نعیمائی و امیر حسین علیپور (ساخت دکور)،
صحرا ذوالفقاری (اتاق فرمان)با تشکر از گروه تئاتر نیوز.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار