رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
  • السبت ۵ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 1 October

انیمه تلویزیونی «Chainsaw Man» به کارگردانی ریو ناکایاما از ۱۱ اکتبر ۲۰۲۲ پخش خواهد شد. به نقل از انیمه‌نیوز‌نتورک، روز پنجشنبه ۸ سپتامبر ۲۰۲۲ حساب رسمی توییتری انیمه تلویزیونی «Chainsaw Man» به کارگردانی ریو ناکایاما که بر اساس مانگایی از تاتسوکی فوجیموتو ساخته شده و نیز محصول استودیوی ماپا است، در صفحه رسمی خود اعلام کرد که این انیمه از ٬TokyoTV پنج کانال […]

انیمه تلویزیونی «Chainsaw Man» به کارگردانی ریو ناکایاما از ۱۱ اکتبر ۲۰۲۲ پخش خواهد شد.

به نقل از انیمه‌نیوز‌نتورک، روز پنجشنبه ۸ سپتامبر ۲۰۲۲ حساب رسمی توییتری انیمه تلویزیونی «Chainsaw Man» به کارگردانی ریو ناکایاما که بر اساس مانگایی از تاتسوکی فوجیموتو ساخته شده و نیز محصول استودیوی ماپا است، در صفحه رسمی خود اعلام کرد که این انیمه از ٬TokyoTV پنج کانال وابسته دیگر به آن و نیز از آمازون پرایم ویدیو  در ۱۱ اکتبر ۲۰۲۲ پخش خواهد شد.

همچنین پخش این انمیه در سایر سامانه‌های نمایش در ژاپن از ۱۲ اکتبر ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد.

حساب رسمی توییتر این انیمه همچنین اعلام کرد که استودیوی ماپا نشست خبری و گفتگوی مراسم جهان انیمه را در ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۲  در TOHO Cinemas Roppongi Hills به صورت آنلاین پخش خواهد کرد.

طبق این اعلامیه رسانه  Crunchyroll این انیمه را در بیش از ۲۰۰ کشور و منطقه در سراسر جهان و با دو زبان ژاپنی و انگلیسی و نیز به همراه زیرنویس انگلیسی پخش خواهد کرد.

همچنین این انیمه با دوبله های اسپانیایی آمریکای لاتین، پرتغالی، برزیلی، فرانسوی و آلمانی نیز ارائه خواهد شد.

گفته می‌شود که هیروشی سکو نویسنده فصل آخر انیمه «اتک آن تایتان» فیلمنامه این انیمه را می‌نویسد و کازوتاکا سوگیاما در حال طراحی شخصیت‌هاست.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار