رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
  • الأحد ۶ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 2 October

اولین قسمت از مجموعه تلویزیونی «گنجینه و روایت» به کارگردانی سیداحمد معصومی نژاد و تهیه کنندگی مهدی تاجیک با آغاز هفته دفاع مقدس چهارشنبه ۳۰ شهریور ماه ساعت ۲۳ از قاب شبکه پنج تماشایی می شود.  به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما،این مجموعه ۴۰ قسمتی با رویکرد بررسی و نحوه […]

اولین قسمت از مجموعه تلویزیونی «گنجینه و روایت» به کارگردانی سیداحمد معصومی نژاد و تهیه کنندگی مهدی تاجیک با آغاز هفته دفاع مقدس چهارشنبه ۳۰ شهریور ماه ساعت ۲۳ از قاب شبکه پنج تماشایی می شود. 

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما،این مجموعه ۴۰ قسمتی با رویکرد بررسی و نحوه تولید آثار فاخر هنری و ادبی با موضوع انقلاب اسلامی تهیه و تولید شده است.

معصومی نژاد کارگردان مجموعه «گنجینه و روایت» گفت: ما در حوزه هنر و ادب انقلاب اسلامی آثار فاخر و ارزشمندی داریم که بنا به دلایل مختلف دیده نشده اند . از طرفی هم تولیدکنندگان این آثار نیز ناگفته های زیادی دارند.
که با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی نیاز آن حس می شود که آنها روایت شده و به نسل جدید منتقل شود.
این مجموعه که در حوزه هنری تولید شده با همت گروه تهران و شهروندی در کنداکتور شبکه پنج قرار گرفته و قسمتهایی از این مجموعه که به آثار تولید شده با موضوع دفاع مقدس مربوط می شود در هفته دفاع مقدس هرشب ساعت ۲۴‌از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار