رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 21 خبر


  • یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
  • الأحد ۷ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 29 January

اولین قسمت از مجموعه مستند «برادران» به تهیه کنندگی اسماعیل حاج حیدری یکشنبه  ۱۷ مهرماه ساعت ۲۴ از شبکه پنج سیما تماشایی می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این مستند در استانهای گلستان،کردستان، سیستان و بلوچستان تصویر برداری شده است. در این مستند روایتی از کسب و کار، […]

اولین قسمت از مجموعه مستند «برادران» به تهیه کنندگی اسماعیل حاج حیدری یکشنبه  ۱۷ مهرماه ساعت ۲۴ از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این مستند در استانهای گلستان،کردستان، سیستان و بلوچستان تصویر برداری شده است.
در این مستند روایتی از کسب و کار، آداب و رسوم و معیشت برادران اهل سنت، محبت ایشان به اهل بیت، خدمات ایشان به نظام و همچنین خدماتی که نظام به برادران اهل سنت ارائه داده است، نمایش داده می شود.
در مستند «برادران» به زندگی اجتماعی ۷شخصیت از مردم عادی اهل سنت همچون کشاورز، آشپز، نوازنده، تاجر، روحانی، خبرنگار و….  پرداخته خواهد شد.
در این مجموعه موضوعاتی همچون کار آفرینی، حوزه های علمیه، نماز جمعه، مساجد، امامزاده ها، شعرا و نوازندگان، مدیران و کارمندان اهل سنت، خانواده شهداء و جانبازان، بانوان و غذاهای محلی، بازی های بومی – محلی، صنایع دستی و البسه سنتی در استانهای مختلف اهل سنت مورد بررسی قرار گرفته است.
مستند «برادران» از یکشنبه تا پایان هفته به مدت ۲۵ دقیقه ای تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار