رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱
  • الجمعة ۱۵ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Friday 9 December

مستند فرهنگ امروز به روایت بخش هایی از زندگی سیده فاطمه مقیمی ، کارآفرین برتر جهان اسلام اختصاص دارد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رادیو معارف ؛‌ برنامه «مستند فرهنگ» امروز شنبه ۲۳ مهر ویژه پرتره‌ای از زندگی سیده فاطمه مقیمی ، کارآفرین برتر جهان اسلام است که از شبکه رادیویی […]

مستند فرهنگ امروز به روایت بخش هایی از زندگی سیده فاطمه مقیمی ، کارآفرین برتر جهان اسلام اختصاص دارد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رادیو معارف ؛‌ برنامه «مستند فرهنگ» امروز شنبه ۲۳ مهر ویژه پرتره‌ای از زندگی سیده فاطمه مقیمی ، کارآفرین برتر جهان اسلام است که از شبکه رادیویی فرهنگ پخش می‌شود.
این مستند رادیویی که به معرفی ‌گرامیداشت مفاخر فرهنگی ‌‌و هنری کشور اختصاص دارد در این قسمت اولین بانویی که شرکت بین المللی حمل و نقل در ایران را تاسیس کرده و اولین بانویی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی دارنده گواهینامه پای یک شده را معرفی میشود.


در مستند فرهنگ امروز که ساعت ۱۴:۳۰ به همت گروه تولید ‌‌تامین رادیو فرهنگ تولید ‌‌پخش می شود به بخش هایی از زندگی این بانو روایت می شود.
سیده فاطمه مقیمی متولد شهریور ۱۳۳۷ ،کارآفرین ایرانی، اولین پرزیدنت سازمان جهانی تبلیغات IAA در ایران، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی و عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی و صنعت و معدن تهران است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار