رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
  • السبت ۹ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 3 December

نمایشگاه مجازی عکس برای انتخاب بهترین آثار با آرای مردمی برگزار شد و تا ۶ آبان ماه مهلت رای‌گیری است. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ ششمین جشنواره تلویزیونی مستند در بخش‌های «فیلم مستند»، «عکس مستند»، «مستندنگاری» و «مجموعه مستند» برگزار می‌شود. امسال نیز همانند دوره‌های گذشته، آثار بخش عکس […]

نمایشگاه مجازی عکس برای انتخاب بهترین آثار با آرای مردمی برگزار شد و تا ۶ آبان ماه مهلت رای‌گیری است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ ششمین جشنواره تلویزیونی مستند در بخش‌های «فیلم مستند»، «عکس مستند»، «مستندنگاری» و «مجموعه مستند» برگزار می‌شود. امسال نیز همانند دوره‌های گذشته، آثار بخش عکس و فیلم مستند در کنار آرای هیئت داوران با آرای مردمی نیز انتخاب شده و جایزه مردمی به برترین آثار این دو بخش اهدا می‌شود.
آثار منتخب بخش «عکس» در قالب یک نمایشگاه مجازی روی سایت http://www.festdoctv.com/photo بارگذاری شده و مخاطبان ضمن بازدید از این نمایشگاه مجازی می‌توانند به آنها رای بدهند تا بهترین «تک عکس» و «مجموعه عکس» با آرای مردمی انتخاب شود.

براساس این گزارش، آخرین مهلت رای‌گیری از مخاطبان برای انتخاب بهترین تک عکس و مجموعه عکس با آرای مردمی ، جمعه ۶ آبان ماه است.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره تلویزیونی مستند و در بخش عکس آرای خود را ثبت کنند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار