رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱
  • السبت ۲ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 26 November

جیمز گان خالق آثار ابرقهرمانی از جمله «نگهبانان کهشکان» و «جوخه انتحار» به عنوان رئیس مشترک فیلم و تلویزیون به استودیو دی سی پیوست. به نقل از اینترتینمنت ویکلی، جیمز گان به همراه پیتر سفرن بر فعالیت‌های خلاقانه در تولیدات فیلم، تلویزیون و انیمیشن کمپانی برادران وارنر نظارت می‌کنند؛ این دو، پیشرو توسعه و اجرای برنامه‌های بلندمدت برای […]

جیمز گان خالق آثار ابرقهرمانی از جمله «نگهبانان کهشکان» و «جوخه انتحار» به عنوان رئیس مشترک فیلم و تلویزیون به استودیو دی سی پیوست.

به نقل از اینترتینمنت ویکلی، جیمز گان به همراه پیتر سفرن بر فعالیت‌های خلاقانه در تولیدات فیلم، تلویزیون و انیمیشن کمپانی برادران وارنر نظارت می‌کنند؛ این دو، پیشرو توسعه و اجرای برنامه‌های بلندمدت برای بسیاری از برنامه‌های دی‌سی کامیکس خواهند بود.

گان کارگردان، تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس آمریکایی پس از آنکه حرفه‌اش را در اواسط دهه ۱۹۹۰ به عنوان فیلم‌نامه‌نویس آغاز کرد، کارگردانی خود را با ساخت فیلم کمدی ترسناک خزیدن در سال شروع و با ساخت فیلم‌های سوپر در سال ۲۰۱۰، نگهبانان کهکشان در سال ۲۰۱۴، دنباله نگهبانان کهکشان در سال ۲۰۱۷ و جوخه انتحار در سال ۲۰۲۱ به ژانر ابرقهرمانی روی آورد.

او همچنین در آثار تلویزیونی فعالیت داشته و مجموعه‌های پی‌جی پون را در سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹ و صلح‌آور در سال ۲۰۲۲ را ساخت.

گان و سفرن در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند: تعهد ما به سوپرمن، بتمن، واندر وومن، آکوامن، هارلی کوین و بقیه شخصیت‌های دی سی تنها با تعهد ما به شگفتی امکان انسانی که این شخصیت‌ها نشان می‌دهند برابری می‌کند. ما هیجان‌زده هستیم که تجربه تئاتر را در سراسر جهان تقویت کنیم، زیرا برخی از بزرگترین، زیباترین و باشکوه‌ترین داستان‌هایی که تاکنون گفته شده است را تعریف می‌کنیم.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار