رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 21 خبر


  • یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
  • الأحد ۷ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 29 January

اولین دوره فیلم بازی کودک با محوریت انیمیشن لوپتو به همراه بازی‌های رومیزی، تئاتر تعاملی، نمایش عروسکی، کارگاه‌های ساخت اسباب بازی، کارگاه نقاشی و غرفه‌های تخصصی کودک و نوجوان از تاریخ ۱۶ الی ۱۸ آبان ماه در سینما فلسطین برگزار خواهد شد. به نقل از  روابط عمومی حوزه هنری، حوزه هنری کودک و نوجوان با همکاری […]

اولین دوره فیلم بازی کودک با محوریت انیمیشن لوپتو به همراه بازی‌های رومیزی، تئاتر تعاملی، نمایش عروسکی، کارگاه‌های ساخت اسباب بازی، کارگاه نقاشی و غرفه‌های تخصصی کودک و نوجوان از تاریخ ۱۶ الی ۱۸ آبان ماه در سینما فلسطین برگزار خواهد شد.

به نقل از  روابط عمومی حوزه هنری، حوزه هنری کودک و نوجوان با همکاری سازمان سینمایی سوره و سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اولین دوره فیلم بازی کودک با محوریت انیمیشن لوپتو به همراه بازی‌های رومیزی، تئاتر تعاملی، نمایش عروسکی، کارگاه‌های ساخت اسباب بازی، کارگاه نقاشی و غرفه‌های تخصصی کودک و نوجوان را از تاریخ ۱۶ الی ۱۸ آبان ماه در سینما فلسطین برگزار خواهد کرد.

هدف از برگزاری دوره‌های فیلم بازی هم‌نشینی شاد برای کودکان ایران است که در کنار تماشای فیلم و مصرف کالای فرهنگی، هنری کودکان بتوانند در زمینه ایده و ساخت یک اثر هنری، رسانه‌ای فعال و کنشگر باشند.

همچنین در اپلیکیشن شاد بستری فراهم خواهد شد که شرکت کنندگان کودک و نوجوان در مسابقات ویژه فیلم بازی شرکت کنند.

۳۰۰ میلیون ریال جایزه برای شرکت کنندگان فیلم بازی در نظر گرفته شده است.

گفتنی است فیلم بازی کودک پنجشنبه‌های هر هفته در سینما فلسطین تهران برگزار می‌شود.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار