رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱
  • الجمعة ۱۵ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Friday 9 December

مستند جذاب و مهیج «حیات ـ چالش های زندگی» در ژانر حیات وحش هر شب ۴۵ دقیقه بامداد از شبکه پنج سیما تماشایی می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ این مستند محصول ۲۰۰۹ انگلیس با موضوع شگفتی های زندگی موجودات است که در۱۰ قسمت ۵۰ دقیقه ای تقدیم […]

مستند جذاب و مهیج «حیات ـ چالش های زندگی» در ژانر حیات وحش هر شب ۴۵ دقیقه بامداد از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ این مستند محصول ۲۰۰۹ انگلیس با موضوع شگفتی های زندگی موجودات است که در۱۰ قسمت ۵۰ دقیقه ای تقدیم نگاه مخاطبان می شود.
مجموعه «زندگی» نگاهی کلی به استراتژی‌ها و تلاش‌های جانداران در تنازع برای بقا دارد. تلاش برای شکار کردن و شکار نشدن، تصاویری بسیار مهیج و زیبا از صحنه های شکار جانداران، جنگیدن برای زنده ماندن در شرایطی طاقت فرسا، تلاشی که چارلز داروین از آن به عنوان مبارزه برای وجود نام می برد.
مستند زندگی، به مدت چهار سال و با کیفیت وضوح بالا (اچ دی) ساخته شده‌است. در این مجموعه از تکنولوژی بسیار پیشرفته فیلمبرداری استفاده شده است که برای اولین بار در Planet Earth به کارگیری شده بود، علاوه بر این در این مجموعه از تکنیک های منحصر به فردی استفاده شد تا تصاویری متفاوت و بسیار واقعی را به مخاطب خود نشان دهند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار