رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
  • الأحد ۱۴ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 5 February

او یونگ سو بازیگر سریال «بازی مرکب» متهم به آزارگری جنسی شد. به نقل از گاردین، دادستان کره جنوبی اعلام کرد او یونگ سو بازیگر سریال «بازی مرکب» به سوء رفتار جنسی متهم شده است. این بازیگر مسن ۷۸ ساله در ژانویه امسال برای بازی در نقش پیرمردی به ظاهر آسیب‌پذیر در سریال نتفلیکسی «بازی مرکب» به عنوان […]

او یونگ سو بازیگر سریال «بازی مرکب» متهم به آزارگری جنسی شد.

به نقل از گاردین، دادستان کره جنوبی اعلام کرد او یونگ سو بازیگر سریال «بازی مرکب» به سوء رفتار جنسی متهم شده است.

این بازیگر مسن ۷۸ ساله در ژانویه امسال برای بازی در نقش پیرمردی به ظاهر آسیب‌پذیر در سریال نتفلیکسی «بازی مرکب» به عنوان اولین کره‌ای برنده جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

بر اساس گزارش های رسانه های محلی، دادستانی کره جنوبی روز پنجشنبه ۲۴ نوامبر بدون آنکه این بازیگر را بازداشت کند وی را به اتهام لمس نامناسب بدن یک زن در سال ۲۰۱۷ به سوء رفتار متهم کرد. رسانه های محلی گزارش داده اند که او یونگ سو این ادعا را رد کرده است.

یک مقام از دفتر دادستانی منطقه سوون بدون ارائه جزییات بیشتر به خبرگزاری فرانسه گفت، هر آنچه که رسانه های محلی در مورد این بازیگر گزارش داده اند نادرست نیست.

پس از انتشار این خبر، گزارش‌های محلی اعلام کرده اند که وزارت فرهنگ کره تصمیم گرفته است پخش یک آگهی تجاری دولتی با حضور این بازیگر را متوقف کند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار