رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
  • الثلاثاء ۹ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Tuesday 31 January

برنامه «کار خونه» پنجشنبه و جمعه (۱۰ و ۱۱ آذر) به سراغ روایت داستان دو کارآفرین دیگر از استان قم می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، گوشه‌هایی از زندگی حسام تنها کارآفرین قمی که با حمایت مهدی تنها موفق به راه‌اندازی تولیدی مبل در شهر خود و اشتغال‌زایی برای […]

برنامه «کار خونه» پنجشنبه و جمعه (۱۰ و ۱۱ آذر) به سراغ روایت داستان دو کارآفرین دیگر از استان قم می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، گوشه‌هایی از زندگی حسام تنها کارآفرین قمی که با حمایت مهدی تنها موفق به راه‌اندازی تولیدی مبل در شهر خود و اشتغال‌زایی برای ۳۰ نفر از همشهریانش شده داستان یکی از قسمت‌های “کار خونه” را تشکیل می‌دهد.

همچنین با حضور محسن مسعودیان‌راد (مدیرکل کمیته امداد استان قم) و محمدصادق سیاه‌منصوری حامی کارآفرین، داستان محمدصابر سیاه‌منصوری عروسک‌ساز قمی بازخوانی می‌شود.

گفتنی است دوربین «کار خونه» در فصل دوم با حضور در هر شهر به تهیه یک مستند از کارآفرین مورد نظر می‌پردازد و روزهای قبل از کسب و کار، چگونگی کارآفرین شدن هر سوژه و چشم‌انداز و رویکرد به آینده را در این مستند کوتاه روایت می‌کند.
در بخش دوم این برنامه، با حضور در استودیو از حامی این کارآفرین میزبانی می‌شود و با حضور مدیرکل کمیته امداد هر استان و فاطمه کریم‌وند کارشناس کسب و کار بحث و گفت‌وگو می‌شود.

«کار خونه» با محوریت مشاغل خانگی و کارآفرینی خانوادگی کاریست از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی و اجرای مسعود فروتن که از چهارشنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۱۴:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار