رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
  • الأحد ۱۴ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 5 February

جنگ رادیویی «شهر فرنگ» در روزهای جام جهانی با نگاهی طنز به مرور اخبار و حواشی ورزشی می پردازد به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رادیو صبا ، « شهر فرنگ» در قالب جنگ مفرح با نمایش های طنز و شاد هر روز از رادیو صبا پخش می شود . «شهر فرنگ» […]

جنگ رادیویی «شهر فرنگ» در روزهای جام جهانی با نگاهی طنز به مرور اخبار و حواشی ورزشی می پردازد

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رادیو صبا ، « شهر فرنگ» در قالب جنگ مفرح با نمایش های طنز و شاد هر روز از رادیو صبا پخش می شود .
«شهر فرنگ» با پخش ترانه های نشاط آفرین به همراه آیتم های نمایشی کوتاه با بیان طنز به نقد مسایل سیاسی ، اقتصادی، ورزشی و اجتماعی میپردازد و با شعار با ما بخند همراه مخاطبان می شود.این برنامه در روزهای جام جهانی در آیتم «تلفن خبرنگار» بانگاهی طنز به اخبار و حواشی جام جهانی می پردازد.
در این آیتم نمایشی دو خبرنگار از دفتر مطبوعاتی شهر فرنگ به سرپرستی آقای «کارساز» برای ارسال گزارش بازی های جام جهانی به قطر اعزام شده اند که هر روز با ماجرایی روبه رو می شوند.

سینا نیکو کار بازیگر نقش کارساز درباره بخش «تلفن خبرنگار» گفت: مردم برای دستیابی به زندگی بهتر، انتخاب راه مناسب تر فعالیت در صحنه اجتماع و پرداختن آگاهانه تر به مسئولیت های فردی و اجتماعی، همواره باید از حوادث و اتفاقاتی که در دنیای اطراف او روی می دهد، با خبر باشد.
فلسفه وجودی خبرنگار مطالبه‌گری، شفاف‌سازی و روشنگری جامعه است و توسعه جامعه هم مستلزم تلاش جدی خبرنگاران در آگاهی‌رسانی درست است.وسایل ارتباط جمعی مانند روزنامه ها، رادیو، تلویزیون، اینترنت و مطبوعات می توانند با جعل و تحریف و تخریب و فریب می توانند تاثیرات مهمی در یک جامعه داشته باشد.
وی در ادامه گفت: آقای کارساز در«شهر فرنگ» در نقش مسئول یکی از مطبوعات در روزهای جام جهانی خبرنگارانی را برای ارسال گزارش به قطر اعزام کرده است، که هر روز در این آیتم با نگای طنز به یکی از معضلات و مشکلات فرهنگی و اجتماعی در ورزش و خبرها و حواشی جام جهانی پرداخته می شود.
نیکو کار افزود: جام جهانی در «شهر فرنگ» می تواند فرصتی برای نقد شیرین معضلات فرهنگی و اجتماعی در ورزش باشد، که شخصیت کارساز با برزگنمایی و غلو این مشکلات در فضایی طنز به نقد شیرین این مسائل می پردازد.
«شهر فرنگ» هر روز ساعت ۹ صبح به تهیه کنندگی احسان زارع و اجرای فریبا باقری و هنرنمایی جمعی از بازیگران رادیو تقدیم شنوندگان میشود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار