رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۲ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Friday 19 July

فیلم کوتاه «بابایی مدرسه» به نویسندگی و کارگردانی متین پاکزاد در تهران جلوی دوربین رفت. به نقل از روابط عمومی باشگاه فیلم سوره، فیلم کوتاه «بابایی مدرسه» به نویسندگی و کارگردانی متین پاکزاد و تهیه‌کنندگی حامد مهربانی در مدرسه‌ای در تهران جلوی دوربین رفت. داستان این فیلم برداشتی از دوران دانش‌آموزی یک قهرمان ملی است […]

فیلم کوتاه «بابایی مدرسه» به نویسندگی و کارگردانی متین پاکزاد در تهران جلوی دوربین رفت.

به نقل از روابط عمومی باشگاه فیلم سوره، فیلم کوتاه «بابایی مدرسه» به نویسندگی و کارگردانی متین پاکزاد و تهیه‌کنندگی حامد مهربانی در مدرسه‌ای در تهران جلوی دوربین رفت.

داستان این فیلم برداشتی از دوران دانش‌آموزی یک قهرمان ملی است که در اواخر دهه چهل شمسی رخ می‌دهد.

در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است: «سرایدار به دلیل کثیفی بیش‌از حد مدرسه و تکرار اشتباهاتش باید از مدرسه اخراج شود.»

متین پاکزاد نویسنده و کارگردان این فیلم کوتاه از هنرجویان تربیت فیلم‌سازی کاتینو در باشگاه فیلم سوره است که پیش‌ازاین تجربه بازیگری در چند اثر کوتاه و بلند را داشته و برای بازی در فیلم سینمایی «منطقه پروازممنوع» جوایزی را کسب کرده است.

حامد مهربانی، تهیه‌کننده این فیلم نیز از مجریان و تهیه‌کنندگان رادیو و تلویزیون است که با اجرای برنامه «در انتهای الوند» در شبکه دو سیما به شهرت رسید.

سایر عوامل این فیلم کوتاه عبارت‌اند از بازیگران: محسن سبزعلی، اکبر مددی مهر، یونس کریمی، مشاور کارگردان: سامان غنائمی، مدیر تولید: محمدامین مسعودی، مدیر فیلمبرداری: مهدی محسنی، برنامه‌ریز و منشی صحنه: زهرا ناجی، دستیار کارگردان: محمدعلی صدیقی، بازیگردان: متین کرمانی، طراح صحنه و لباس: الهام موسوی، طراح چهره‌پرداز: محمدجواد امراللهی، روابط عمومی: مینا دهقان، تهیه‌شده در باشگاه فیلم سوره.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار