رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
  • الأحد ۱۴ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 5 February

نخستین رویداد روزهای فیلم روسیه در ایران از سوم تا پنجم دی ماه در بنیاد سینمایی فارابی برگزار می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، در راستای تعاملات سینمایی دو کشور جمهوری اسلامی ایران و روسیه، این برنامه طی روزهای شنبه ۳ دی ماه تا دوشنبه ۵ دی ماه […]

نخستین رویداد روزهای فیلم روسیه در ایران از سوم تا پنجم دی ماه در بنیاد سینمایی فارابی برگزار می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، در راستای تعاملات سینمایی دو کشور جمهوری اسلامی ایران و روسیه، این برنامه طی روزهای شنبه ۳ دی ماه تا دوشنبه ۵ دی ماه در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی از ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد.

همچنین آیین افتتاحیه این رویداد سینمایی روز شنبه سوم دی ماه با حضور مسئولان سینمایی ایران، روسیه و مهمانان ویژه از ساعت ۱۶ تا ۱۷ برگزار خواهد شد و پس از آن به نمایش فیلم «بدون ایوان مرا دفن نکنید» اختصاص خواهد داشت.

در این رویداد سه فیلم از محصولات جدید سینمای روسیه به‌نام‌های «آیا شما زنده‌اید؟» به‌ کارگردانی ایلدار یاگافاروف (۲۰۲۲)، «بدون ایوان مرا دفن نکنید» به‌کارگردانی لیوبوف باریسوا(۲۰۲۲) و «سرزمین السا» به‌کارگردانی یولیا کولِسنیک (۲۰۱۹) به نمایش درخواهد آمد.

والری ایواناویچ تونکیخ معاون رئیس اتحادیه سینماگران روسیه، ایوان کیموویچ بولوتنیکوف کارگردان و تهیه‌کننده، آلکساندر آلکساندرویچ سالامونوف تهیه‌کننده سینما، مدیر اجرایی جشنواره‌های بین‌المللی و متخصص ارشد معاونت بین‌الملل اتحادیه سینماگران روسیه و گالینا میخاییلونوا تهیه‌کننده سینما از مدعوین و کارشناسان حاضر در این رویداد خواهند بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار