رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
  • السبت ۱۰ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 1 April

شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا(س) و روز مادر پویش «به نام مادر» را برگزار می‌کنند. مهدی شهاب تالی مدیر شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا در آستانه نزدیکی روز مادر گفت: شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا (س) و روز مادر […]

شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا(س) و روز مادر پویش «به نام مادر» را برگزار می‌کنند.

مهدی شهاب تالی مدیر شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا در آستانه نزدیکی روز مادر گفت: شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا (س) و روز مادر پویش «به نام مادر» را تدارک دیده است. شنوندگان رادیو پیام و رادیو آوا در سراسر کشور می‌توانند برای گرامیداشت روز مادر از ۱۷ تا ۲۳ دی با رادیو پیام و آوا همراه و این روز فرخنده را جشن بگیرند.

وی با اشاره به پویشی که راه اندازی شده بیان کرد: به منظور گرامیداشت مقام والای مادر و روز زن این پویش در دو بخش برگزار می‌شود، بخش عمومی که همه علاقه مندان می‌توانند بهترین جمله در وصف مادر را نوشته و از نوشته خود عکس بگیرند به همراه عکس خود و یا مادر گرامی‌شان برای پخش از رادیو نمای پیام و آوا ارسال کنند.

شهاب تالی اضافه کرد: در بخش دوم که ویژه کودکان و نوجوانان عزیز است این‌ها می‌توانند نقاشی‌های خود را با موضوع مادر کشیده و به همراه عکس خودشان برای پخش از رادیونمای پیام و آوا از طریق درگاه‌های ارتباطی رادیو پیام و آوا در پیام‌رسان بله و روبیکا ارسال کنند.

وی در پایان گفت: کودکان و نوجوانان می‌توانند علاوه بر ارسال نقاشی در بخش اول نیز شرکت کنند همه آثار ارسالی از رادیو نمای پیام و آوا با نام و تصویر شرکت‌کنندگان پخش خواهد شد و پس از داوری در هر بخش به سه اثر برگزیده جایزه نقدی اهدا می‌شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار