رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۶ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Tuesday 28 March

مستند «سلام» با محوریت زندگی ملانی دیام، رپر معروف فرانسوی و گرویدنش به دین اسلام جمعه ۲۳ دی ماه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه دو روانه آنتن می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ این مستند، زندگی‌نگاره‌ای در مورد زندگی شخصی ملانی دیام رپر معروف فرانسوی است که پس از ترک […]

مستند «سلام» با محوریت زندگی ملانی دیام، رپر معروف فرانسوی و گرویدنش به دین اسلام جمعه ۲۳ دی ماه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه دو روانه آنتن می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ این مستند، زندگی‌نگاره‌ای در مورد زندگی شخصی ملانی دیام رپر معروف فرانسوی است که پس از ترک صحنه و بعد از سال‌ها سکوت از دلیل گرایشش به اسلام می‌گوید و احساس آرامشی که در پی اسلام آوردن پیدا می‌کند.
از نکات ویژه اثر قاب‌بندی آن است ، دوربین به گونه‌ای رازآلود و جستجوگر در قاب‌هایی بسته زندگی ملانی و اطرافیان او را تصویر می‌کند.
ملانی دیام، رپر و خواننده معروف فرانسوی با وجود شهرت و ثروت فراوان، آرامش و خوشبختی را در  دین اسلام پیدا می‌کند و به آن می‌گرود و از موسیقی رپ فاصله می‌گیرد.
مستند «سلام» به کارگردانی هدی بنیامینا و آنه سیزه محصول کشور فرانسه است و جمعه ۲۳ دی ماه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار