رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
  • الأحد ۱۴ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 5 February

دبیر دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک از تمدید مهلت ارسال آثار به این رویداد خبر داد. حمیدرضا افتخاری گفت: بنا به تصمیم شورای سیاستگذاری جشنواره، فرصت ارسال آثار در دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک اول بهمن ماه به پایان می‌رسد ولی با توجه به استقبال از جشنواره و ارسال آثار، این فرصت تا دهم بهمن ۱۴۰۱ […]

دبیر دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک از تمدید مهلت ارسال آثار به این رویداد خبر داد.

حمیدرضا افتخاری گفت: بنا به تصمیم شورای سیاستگذاری جشنواره، فرصت ارسال آثار در دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک اول بهمن ماه به پایان می‌رسد ولی با توجه به استقبال از جشنواره و ارسال آثار، این فرصت تا دهم بهمن ۱۴۰۱ تمدید شد و علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به آدرس pejvak.irib.ir برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

دبیر دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک تاکید کرد: تمامی مراحل فرآیند دریافت و داوری آثار از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره انجام می‌شود و داوران هیچ اطلاعی از نام تولیدکننده اثر ندارند و صرفاً در ملاک‌های داوری مشخص شده داوری خواهند کرد.

وی افزود: همه شرکت‌کنندگان از ظرفیت برابر و عادلانه‌ای بهره‌مند خواهند بود.

دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای حوزه مستند، اردیبهشت ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار