رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
  • السبت ۱۰ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 1 April

هجدهمین قسمت «همسایه‌های خوب» امشب ۲۶ دی‌ماه به قصه زندگی «سمیه میهن‌خواه» معلم و فعال فرهنگی شهرستان چابهار می‌پردازد‌. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فصل اول مجموعه مستند «همسایه‌های خوب» به کارگردانی مهدی بخشی‌مقدم و تهیه‌کنندگی مهدی شامحمدی که تازه‌ترین محصول مرکز مستند سوره است، به جدیدترین قسمت خود […]

هجدهمین قسمت «همسایه‌های خوب» امشب ۲۶ دی‌ماه به قصه زندگی «سمیه میهن‌خواه» معلم و فعال فرهنگی شهرستان چابهار می‌پردازد‌.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فصل اول مجموعه مستند «همسایه‌های خوب» به کارگردانی مهدی بخشی‌مقدم و تهیه‌کنندگی مهدی شامحمدی که تازه‌ترین محصول مرکز مستند سوره است، به جدیدترین قسمت خود رسیده و قرار است امشب ۲۶ دی‌ماه مخاطبان خود را به استان سیستان و بلوچستان ببرد و قصه زندگی «سمیه میهن‌خواه» را برای آن‌ها روایت کند.

این قسمت که امشب ساعت ۱۹ از شبکه افق سیما پخش می‌شود، از زندگی معلم و فعال فرهنگی می‌گوید که به صورت داوطلبانه در کتابخانه شهر پلان از توابع شهرستان چابهار فعالیت می‌کند. او همراه با همسرش به روستاهایی که کتابخانه ندارند، سرکشی می‌کند‌‌، برای بچه‌های منطقه کتاب می‌برد و برایشان فعالیت‌های کتابخوانی برگزار می‌کند.

وی با این کار به دنبال این است که بچه‌ها را به کتابخوانی علاقه‌مند و در راستای بالا بردن اعتماد به نفس آن‌ها تلاش کند.

«سمیه میهن‌خواه» توانسته است کتابخانه‌ای را با همکاری انجمن حامی و اهالی روستا در شهر پلان تاسیس کند که به کتابخانه‌های داوطلبانه تازه تاسیس در منطقه نیز کمک می‌کند. وی همچنین برگزیده ششمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی نیز شده است.

فصل اول «همسایه‌های خوب» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۰۰ روی آنتن شبکه افق سیما می‌رود و بازپخش آن روز بعد ساعت ۱۳ است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار