رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۶ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Tuesday 28 March

برنامه «صبح صبا» با نگاهی طنز به موضوع سلامتی و اهمیت آن در زندگی می پردازد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه زنده «صبح صبا» هر روز صبح مخاطبان را در جریان رویدادها و اخبار مهم ایران و جهان قرار می دهد، این اطلاع رسانی در قالب های متنوع […]

برنامه «صبح صبا» با نگاهی طنز به موضوع سلامتی و اهمیت آن در زندگی می پردازد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه زنده «صبح صبا» هر روز صبح مخاطبان را در جریان رویدادها و اخبار مهم ایران و جهان قرار می دهد، این اطلاع رسانی در قالب های متنوع و با بیانی طنز صورت می گیرد ،به گونه ای که شنوندگان رادیو صبا در اولین ساعات روز باشنیدن برنامه ای شاد و مفرح در جریان مهم ترین اخبار فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور قرار می گیرند.

این برنامه در کنار اطلاع رسانی به موضوعات فرهنگی و اجتماعی روز جامعه می پردازد، روز سه شنبه چهارم بهمن «صبح صبا» با هدف توجه به سلامتی با موضوع لاغر شوید همراه شنوندگان می شود. این برنامه در فضایی شاد همراه پخش آیتم های متنوع توصیه ها و نکاتی درباره تغذیه سالم و اهمیت آن در سلامتی به شنوندگان ارائه می کند.

«صبح صبا» در این روز به مخاطبان یادآوری می کند که سلامتی در مهمترین بخش زندگی هر فرد قرار دارد. داشتن زندگی خوب مستلزم داشتن سلامتی است، اگر شما سلامتی نداشته باشید نمیتوانید قله های مهم زندگی را فتح کنید. وقتی انرژی کمی دارید بیان عشق و صمیمیت برایتان دشوار است، نمیتوانید از خانواده خود حمایت کنید. اگر بدن شما ضعیف باشد ذهن شما هم تضعیف میگردد.

شما که سلامت باشید این سلامتی از درون شما به بیرون در جهت کمک به دیگران نیز می تواند مفید باشد.

مخاطبان می‌توانند با ارسال پیامک به سامانه ۳۰۰۰۰۱۰۵۵ یا تماس با شماره۲۲۶۵۳۰۴۳ با این برنامه در تعامل باشند و خاطرات و تجربه های خود را درباره این موضوع بیان کنند.
برنامه «صبح صبا» از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ دقیقه به تهیه کنندگی امیر اکبری و اجرای مهبد قناعت پیشه همراه شنوندگان می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار